Jos joku likka ois kiinnostunu sust ni tykkäisitkl et se niinku teeskentelis "saavuttamatonta" vai et se pikkusen tyrkyttäis itteään.. Kun oon kiinnostunu yhest jäbäst joka vaikuttaa HIEMAN kiinnostuneelt???
Mitä teen?
Mitä teen?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
itselläni on sellanen tilanne etten oikeen tiiä 'leikkiikö' se vaan vai eikö oo yhtään kiinnostunu. tyrkytä nyt vähän itteäs varsinki jos jätkä on vähääkään ujo, se ei muuten tajua lähestyä. onnea sulle..
Tää jätkä tosiaan on ujo.. Ja se kai oli joskus kiinnostunu must mut sillon mä jotenkin kiersin koko jutun..
Älä härnää, se tuntuu pahalta :/ Jossain elokuvissa se voisi olla jees mutta ei oikeassa elämässä. En ainakaan itse jaksa toista kertaa enempää sama tyttöä vaikka välitinkin hänestä :/ se jäi sitten siihen ja taas yksinäinen elämä jatkuu
Ei kannata leikkiä. Jos oot kiinnostunu, niin anna myös ymmärtää se.