Mis ei ole vielä näyttänyt lapssiaan mulle

Anonyymi

vaikka ollaan seurusteltu jo viikko kohta. Olisikiva nähdä millaiset lapet saan kasvatettavaksi. Ja tutustua, ja nopeemmin ymmärtävät etttä olen heidän uusi itikun näkisin. Voisin suunnitella paljon asioita ja korjata heidän onkelmiaan, kun ajoissa puutun heidän tekemisiinsä.

Olen jo suunnitellut kotityö karttaa ja monia sääntöjä, ja viikkoraha systeemiä, sekä miten kommunikoin hedän kanssan heidän kotiasioistaan ja siitä että meidän asiat ei kuulu sitten heidän äidilleen. Siinä on paljon työtä mutta paljon olen jo Sunnitellutki

Aluski voisi remontoida ja siivota koko talo, siihen tarvin pajon apua, kun kaikenl aitamme uusiksi.

2

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meillä ei ole mieskään vielä näyttäytynyt mulle. Eikä miehen ex vaimo eikä suku, et mihin sitä on ittensä laittanu. Kotiäidiksi kyllä jään kasvattamaan miehen lapsia jos sillä semmosia on, en aio mennä duuniin, että voin olla kotona laiskana, miehen työ on tehdä työtä ja nainen shoppaa.
      Toivottavsti sillä on talo ja auto et olisi vähän rikas mies. Eksä vois mennä menojaan.

      • Anonyymi

        Meillä ei ole naiskaan vielä näyttäytynyt mulle. En ole vielä edes tavannut häntä. Eikä tulevan naisen ex mies eikä suku, et mihin sitä sitte ittes laittaa . Kotifaijaksi en kyllä jää kasvattamaan tulevan naiseni lapsia , jos sillä semmosia on, menen duuniin, että naiseni voi olla kotona kotifrouvana, haluan lisää lapsia naisen kuuluu niitä mulle synnyttää. miehen työ on tehdä työtä ja naisen synnyttää lapsia.
        Toivottavsti sillä naisella on talo ja auto et olisi vähän rikas nainen . exät vois mennä menojaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3803
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      149
      3531
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      44
      2004
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      128
      1078
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      137
      1003
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      857
    Aihe