Winampin ohjaus

Onko mahdollista winampissa ohjelmoitua pikanäppäimiä, joilla voi vaihtaa esim. biisiä ilman että joutuu vaihtamaan biisiä ohjelmasta käsin?
2168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiedä ohjelmoinnista mutta onhan siinä jo vakiona näppäintoiminnot, B on seuraava kappale, niinkuin esimerkiksi.

Äänestä

Onhan siinä asetuksis semmonen ku global hotkeys... Sinne voi niitä itekki muutella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pekka kirjoitti:

Onko mahdollista winampissa ohjelmoitua pikanäppäimiä, joilla voi vaihtaa esim. biisiä ilman että joutuu vaihtamaan biisiä ohjelmasta käsin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu