Naapurin kaksoiselämä, osa 22

-"Istu alas.”, Kirsi vastasi.

Istuin korkealle jakkaralle, jotta saappaiden pukeminen olisi helpompaa. Istuutuessani tunsin, kuinka sisälläni olevat keinopenikset painautuivat syvemmälle sisääni kiihottaen lisää. Olin pakahtua tähän ihanaan tunteeseen, joka sisälläni velloi. Kirsi levitti liukasteainetta jalloilleni ja puki minulle nuo uskomattoman upeat korkeakorkoiset saappaat jalkaan. Niiden varret puristivat tiukasti sääriäni ja reisiäni, mutta puristus oli silti ihanan hellä. Tuntui kuin saappaat olisivat olleet luonnollinen osa omia jalkojani, niin uskomattoman ihanilta ne tuntuivat jaloissa. – ”Nouse ylös ja kävele hieman.”, Kirsi käski. Nousin varovasti ylös jakkaralta, sillä minulla ei ole koskaan ollut lähellekään yhtä korkeita korkoja kuin nyt jaloissani olevissa saappaissa olevat ovat. Huomasin, että korkeista koroista huolimatta käveleminen näillä saappailla oli varsin helppoa, vaikkakin kävelytyyli muuttuikin hieman enemmän keinuvaksi kuin tavallisislla korkokengillä. Hymyilin hieman kun tajusin, miksi bodyni alla olevia housuja kutsuttiin tanssihousuiksi. Kävellessä esimerkiksi näillä saappailla lantion liikkeet aiheuttivat sen, että housut hieroivat ja kiihottivat alapäätäni lakkaamatta. Kirsi otti kiillotusaineen ja suihkutti sitä bodyni päälle ensin. Pyyhkiessään pehmeällä kankaalla rintojeni kohdalta, aloin vapista, sillä sanoinkuvaamattoman ihana tunne pyyhki pitkin rintojani. Nännini kovettuivat vielä lisää niin, että ne painuivat tiukasti bodyn lateksipintaa vasten, ikäänkuin kerjätäkseen lisää sivelyjä Kirsiltä.

Siirryttyään kiillottamaan bodyn alaosaa, Kirsi siveli kankaalla aika pitkään juuri haaroistani. Hänen kosketuksensa tuntui kuin miljoona volttia olisi kulkenut lävitseni. Kirsi selvästi leikitteli sisälläni olevilla peniksillä ja välillä hän siirtyi kiillottamaan klitorikseni kohdalta. Vapinani voimistui sitä mukaan kun laukeamiseni lähestyi.

Kirsi kiillotti saappaitani antaumuksella välillä suudellen ahneesti niiden jalkojani hyväilevää lateksipintaa. Nautin suunnattomasti myös tuosta käsittelystä. Kirsi ilmoitti kiillotuksen olevan nyt valmiin ja kysyi halusinko nähdä itseni peilistä. Kerroin palavani halusta nähdä. Kävelin hänen perässään suuren kokovartalopeilin luo ja ihastelin sanattomana peilikuvaani. Peilistä näkyi uskomattoman ihana olento pitkine saappaineen, tiukkoine bodyineen kiiltävään lateksiin pukeutuneena. Kirsi tuli viereeni ja otti minua vyötäröltä kiinni. Seisoimme rinnakkain peilin edessä toisiamme ahmien katseellamme. Kirsi rikkoi hiljaisuuden: - ”Kuule, Satu, näytät kyllä ihan taivaallisen hyvältä tuossa asussa!! Toivottavasti pidät siitä ja se tuntuu hyvältä päälläsi..”. – ”Taidat pilailla? En ole koskaan eläessäni tuntenut mitään lähellekään yhtä kiihottavaa tunnetta, kuin minkä sinun kosketuksesi tämän asun läpi saa aikaiseksi!! Tämä on NIIN IHANAA!”, vastasin Kirsin kysymykseen.

Kirsi katsoi minua hetken silmiin, jonka jälkeen hän suuteli minua ahneesti. Samalla hän siirsi kätensä jalkoväliini. Hänen muutama kevyt sipaisunsa klitorikseni päällä sai minut laukeamaan villisti vapisten! – ”Hmmmh...ooooooohhh...! Eiiih..”, sain soperrettua sekaisena himosta edelleen suudellen Kirsiä ahneemmin ja ahneemmin. Imin hänen huuliaan, kieltään, hän puri minua hellästi huulista käsiensä hyväillessäni rintojani asuni lävitse. Tärisin monta minuuttia huulet Kirsin huuliin painuneina ja tunsin kuinka sisälläni sykki ja tanssihousujen keinopenikset saivat puristusta osakseen sekä edessä että takana. Hymyilin Kirsille, sillä hän oli antanut minulle todella mahtavan orgasmin vaikkei hän omasta mielestään ollut vielä tehnyt juuri mitään asian eteen. Hän painoi minut rintaansa vasten ja saatoin tuntea, miten hänen rintansa painoivat minun rintojani, nännit hankasivat toisiaan vasten, ja välissä oli kummankin ihanan tiukat lateksibodyt.

Minun seistessä tasaamassa hengitystäni Kirsi kävi vielä vaatehuoneessa hakemassa jotakin. – ”Tule”, sanoi Kirsi ja vinkkasi minua seuraamaan perässään. Hän suuntasi alakertaan. Portaiden kulkeminen osoittautui hieman hankalaksi jalassani olevien saappaiden korkeiden korkojen vuoksi, joten jokainen askelma piti laskeutua varoen. Jokaisella askelmalla tunsin kuinka tanssihousujen keinopenikset kirnusivat syvällä sisälläni, mikä ei suinkaan helpottanut portaiden laskeutumista, vaikka tuntuikin taivaallisen ihanalta. Portaat alaspäästyäni tärisin pelkästään kiihottumiseni vuoksi. Kirsi oli seurannut portaiden juurelta laskeutumistani ja sanoi hymyillen: - ”Taidat todellakin nauttia tästä?”. Hän kääntyi ja seurasin häntä eteenpäin. Tulimme suurehkoon huoneeseen, jossa näytti olevan erikoisia tuoleja, telineitä sekä iso pöytä.

Kirsi kääntyi ympäri ja näytti mitä oli ottanut mukaansa vaatehuoneesta. Kädessään hänellä oli lateksiset tanssihousut, joissa oli myös penis, mutta nyt ulkopuolella. – ”Anna kun puen tämän sinulle päälle, niin saat vuorostasi antaa minulle orgasmin.”. Astuin housuihin ja Kirsi hivutti ne päälleni.

0

1273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Riikka Purra haluaa muuttaa

        maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
        Maailman menoa
        64
        8799
      2. Maataloustuet pois

        Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
        Maailman menoa
        307
        6621
      3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

        Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
        Maailman menoa
        99
        5927
      4. Mitä juuri sinulle kuuluu?

        Tänään? Rehellisesti.
        Ikävä
        152
        3830
      5. Joulukinkku NYT

        Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
        Maailman menoa
        29
        3221
      6. Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja

        Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.
        Maahanmuutto
        62
        3129
      7. Kaivattusi nimi

        Kaivattusi nimi on
        Ikävä
        154
        1964
      8. On asioita joita kadun

        Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä
        Ikävä
        17
        1786
      9. Toivoisitko että hän löytäisi jonkun muun?

        Joka voi antaa mihin et kyennyt?
        Ikävä
        32
        1458
      10. Mitä sä pelkäät?

        Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le
        Tunteet
        19
        1226
      Aihe