Katselin suurta kalua, joka nyt oli ilmestynyt jalkoväliini seisoen tanakasti kuin se olisi siinä aina ollutkin. Kirsi kääntyi selin minua kohti ja avasi bodynsa haaroissa olevan vetoketjun.
– ”Tuota..mihin minä sinua oikein nain, kun sinullakin on tanssihousut?”, kysyin epävarmasti.
- ”Takapuoleeni, rakastan anaaliseksiä. Sen takia en laittanut tanssihousuihini kuin yhden keinopeniksen eteen.”, Kirsi vastasi ja jatkoi: - ”Levitä liukuvoidetta kalun päälle ja laita sitten sitä myös peräaukkooni.”
Otin liukuvoidetuubin käteeni ja pursotin siitä kädelleni hieman. Levitin voidetta housuissani olevan kalun päälle, minkä jälkeen levitin voidetta myös Kirsin peräaukkoon. Kun koskin sitä sormellani, Kirsi värähti hieman ja käski samalla: – ”Laita sitä myös hieman sisääni.”. Otin voidetta sormeeni ja työnsin sormeni hänen peräaukkoonsa levittäen voidetta sinnekin. – ”Oooh..”, Kirsi huokaili etukumarassa asennossa jalat hieman harallaan. Pyöritin sormea hieman hänen sisällään ja hän puski takapuolellaan vastaan. Hän vaikutti aika kiimaiselta...
- ”Tule sisääni!”, Kirsi komensi. Astuin hänen taakseen ja asettelin keinokalun hänen peräaukolleen. Aloitin työntämisen varovasti ja katselin, kuinka kalu tunkeutui vähitellen syvemmälle Kirsin takapuoleen. Näky oli hyvin kiihottava. Kirsi huohotti allani vaatien lisää sisäänsä. Työnsin niin kauan, että kalu oli uponnut häneen juurta myöden. Vähitellen aloin liikuttelemaan kalua edestakaisin ja vähitellen pidensin myös liikkeen pituutta, jotta Kirsin nautinto olisi voimakkaampi. Jokainen liikkeeni Kirsin sisällä heijastui myös itseeni, sillä sisälläni olevat tanssihousujen penikset puskivat kiihotusta pidemmälle ja pidemmälle.
- ”Aaah..ah..ah... Hyvä luoja sentä..äääh..ähn!”, Kirsi vaikeroi rakastellessani häntä peräaukkoon. Samanaikaisesti hän hieroi toisella kädellään rintojaan ja toisella pyöritteli sormiaan klitoriksensa päällä. Kiihdytin rytmiä mikä tuotti näköjään entistä enemmän nautintoa Kirsille ja myös minulle. Kirsin käsi hänen jalkovälissään villiintyi hurjaan pyöritykseen. Kurkusta nousi käheä murina joka sekoittui huulilta purkautuvaan huohotukseen ja voihkeeseen. – ”Ooooh! Eii...jumalauta, Satu, että olet upea rakastelija! Aiiiii...Nyt tulee!”, Kirsi huusi suoraa huutoa ja laukesi hurjasti nytkien ja jalat täristen. Jatkoin työntämistä, koska minäkin halusin tulla ja se oli jo niin lähellä. Lateksihousujeni keinokalu souti Kirsin peräaukossa edelleen. Tunsin kuinka oma orgasmini oli lähdössä liikkeelle hetkellä millä hyvänsä. Yhtäkkiä Kirsi alkoi huutaa uuden orgasmin takia: - ”EEEEIIIH!..OOOHHH!...LUOJA!..AAAHHH...SATU...RAKAS!”. Kirsin uusi laukeaminen oli liikaa minulle ja laukesin lähes samaan aikaan. – ”Voi..ooooh...uhh..hhpphh..auuuu...”, sain soperrettua Kirsin huudon sekaan. Lysähdin hänen selkäänsä vasten jalat täristen laukeamisesta. Kirsi oli myös lysähtänyt minua vasten ja olimme tiiviisti toisissamme kiinni nauttien jälkiväristyksistä ja toistemme läheisyydestä. Tasailimme hengitystämme hetken aikaa toisiamme kiinnipitäen.
Irroittauduin Kirsistä ja vedin kalun ulos hänestä. Kirsi kääntyi minua päin ja suuteli hellästi mutta antaumuksella minua. – ”Kiitos, rakas.”, hän sanoi silmät loistaen ja painoi vielä suudelman huulilleni. – ”Tule, riisutaan nämä asut pois ja käydään saunassa.”, Kirsi sanoi ja tarttui minua kädestä kiinni. Menimme saunaosaston pukuhuoneeseen, jossa riisuimme lateksiasumme toinen toistamme auttaen. Saunoimme rauhassa ja Kirsi kyseli kokemuksistani. Kerroin suoraan, että minusta oli tuntunut sanoinkuvaamattoman ihanalta rakastella hänen kanssaan ja että olin nauttinut suunnattomasti lateksiasuista. Kerroin myös, että en varsinaisesti tuntenut itseäni bi-henkiseksi, mutta että olin vuosien varrella ihaillut hänen vartaloaan ja eleganttia tyyliään ja että olin joskus miettinytkin sitä, että miltä tuntuisi rakastella hänen kanssaan. Kirsi katseli koko ajan minua silmiin ja nyökkäili hymyillen kuunnellessaan tuntemuksiani. Menimme suihkuun ja pesimme toisemme hellästi hyväillen joka puolelta ja tunsin kuinka kumpikin kiihottui uudestaan tilanteesta. Kuivasimme huolellisesti itsemme ja poistuimme takkahuoneeseen nauttimaan olostamme.
Istuimme jäähdyttelemässä ja joimme olutta ja juttelimme niitä näitä. Yhtäkkiä Kirsi kysyi: - ”Haluaisitko kokeilla vielä jotain uutta?”. Hämmästyin kovasti, mutta sanoin silti: - ”Ilman muuta!”. Mietin kuumeisesti, että mitähän vielä olisi tulossa. Kirsi nousi tuolista ja meni huoneeseen, jossa olimme juuri rakastelleet. – ”Tule tänne!”, hän huikkasi minulle.
Kirsi seisoi ison pöydän ääressä. Sen päälle oli nostettu jonkinlainen kehikko, jossa näytti olevan lateksilaka pingotettu kehyksen ympärille. Hän huomasi kysyvän ilmeeni ja selitti: - ”Tämä on niinsanottu tyhjöpeti. Kun ilma imetään pois, lateksi painautuu niin tiiviisti ihoa vasten, että sitä ei osaa edes kuvailla. Haluatko kokeilla?”.
- ”Mutta jos ilma imetään pois, sinnehän tukehtuu..”, sanoin varovaisella äänellä.
Naapurin kaksoiselämä, osa 23
0
1662
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13813192Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen823639Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,952904Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?361389Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2751374Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1511319Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151274Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141184- 811071
Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin205979