Matkaparkit

Mielenkiintoinen linkki. Matkaparkkeja joita ei ole caravan-lehdessä.

https://www.matkaparkki.com/matkaparkit/
5173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uusia tuttavuuksia kaikki.

Äänestä
  • Hyvin heikkoja parkkeja näyttää suurin osa olevan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyvin heikkoja parkkeja näyttää suurin osa olevan.

    Minäkin voisin pystyttää matkaparkin keskellä laidunta ja voisin laittaa vielä että hintaan sisältyy lehmiin tutustuminen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minäkin voisin pystyttää matkaparkin keskellä laidunta ja voisin laittaa vielä että hintaan sisältyy lehmiin tutustuminen.

    Ei sun laitumiis kukaan kaipaa. Pidä ne lampaas vaa siellä missä paska haisee.

    Äänestä

Moni matkaparkki on suorastaan häpeällisen huono ja ei ansaitsisi edes caravan leimaa, mutta miksi nää paikat saa leimat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mielenkiintoinen linkki. Matkaparkkeja joita ei ole caravan-lehdessä.

https://www.matkaparkki.com/matkaparkit/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu