niin, et kuka tykkää näistä tarinoista, mitä tänne on kirjoteltu? vastatkaa: "kyllä2 tai "en"
ja perustele............
ja perustele............
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
siis "en"
niin siis siinä piti lukee et "kyllä"
niin no onhan ne ihan kivoi paitsi, et niitä alkaa kertyyn tänne ehkä vähä liikaa, ku täälhän pitäis keskustella the sims PELISTÄ ei TARINOIST, mut no kylhän niitä tarinoitakin on ihan kiva lukee =)mut vastaan "kyllä"
no mä en ainakaan tykkää niist tarinoista tai no hyl jotku on ihan kivoi, mut niitä on ihan LIIKAA ja vastaan "en" "en" "en" "en ja "en"
Ei ne tarinat enää ees liity peliin ku tulee kaikkia ihme juttuja mitä simssissä ei voi tapahtua.
Sillon alussa ne oli hyviä ku ne liitty oikeesti jotenki simssiin.
mun mielestä ne on ihan jees ne tarinat mut ei kannata kirjottaa mitään mikä ei liity simssiin!!!!!
mun mielestä niitä saa silti kirjoitella tänne, ei ne mua häiritse mitenkään. Jätän vaan itse lukematta ne. Mieluummin tarinoita, kuin häirikköviestejä.
"ei". nii siis sillo ku vaa pari tyyppii kirjotti tarinoita ni sillo ne oli hyvii.. mut nyt menee vähä yli! ja itekkää en yleensä enää lue niitä... ku on nii pitkii ja jos ne ei oo pitkii ni tulee sairaasti seuraavaa tarinaa..
niin tylsiä. menee 4 viikkoa että likee yhen tarinan ja sitten siitä avataan 'jatko-osa' joka on kaksi kertaa pidempi. vastaan siis 'en' 'en' 'en' 'en' ja vielä kerran 'EN'!
Pidän ehdottomasti, ne ovat hienoja tarinoita. Mutta miksi sellaiset tarinat, jotka eivät ole sims-aiheisia, ovat täällä? Ihmetyttää vain.
sattumasimin kanssa!!
eli ne tarinat on ihan kivoja mutta sitten kun niitä
alkaa kertyä liikaa niin....noh liika on aina liikaa
mun mielestä!!
tylsiä mun mielest, pari oon lukenu, ja vaan yks on ollu hyvä.. .eli niin..