Olin opiskelun sivussa käynyt aikoinaan siivoamassa muutaman vanhuksen luona. Yksi sotaveteraani oli myös asiakkaanani. Kämppä siistiksi ja perusasiat kuntoon... siitä sain maksuksi 30 markkaa. Tuo herrasmies oli tosi mukava, vaikka oli sodassa menettänyt toisen jalkansa ja oikeaan silmään oli tullut sirpale, eikä sillä nähnyt kunnolla. Aina iloinen, ei koskaan pahalla päällä, eikä kiukutellut. Kerran menin omilla avaimillani sisään ja näin miehen katselevan tuollaista miestenlehteä. Hän laittoi sen piiloon, kun tulin huoneeseen. " Tämä on tällaista, tämän seksinkin kanssa" hän tokaisi. Hymyilin ja nykkäsin. Huoneisto tuli siivottua.
Asuin poikaystäväni kanssa silloin samassa rapussa. Ajattelin tuon miehen lausahdusta, enkä jotenkin päässyt siitä eroon. Niinpä seuraavalla kerralla puin päälleni poikaystäni minulle ostamat viininpunaiset sukkanauhaliivit ja rintsikat. Sukat myös ja korkkarit laitoin kassiin. Pitkä poplari päälle. Avasin oven ja mies tervehti minua kuten ennenkin, mutta huomautti, että sun piti tulla vasta ensi viikolla. Niin, vastasin, mutta minulla on muuta asiaa. Avasin takkini ja kaivoin kassista korkkarit. Menin miehen vuoteen viereen seisomaan. Haluutko Sinä ? kysyin.
Pienen jutustelun jälkeen nousin miehen päälle hajareisin, ja vanhan sotaratsun lemmenkalu työntyi sisääni. Ei siinä kauaa mennyt. Mies tarjosi rahaa, jonka ensin otin, mutta sitten ojensin takaisin. Jotenkin enkehdannut otta maksua tuossa tilanteessa. Olin joskus kyllä harrastanut maksullista seksiäkin.
Annoin ilmaiseksi Paapalle.
Anonyymi
1
8138
Vastaukset
- Anonyymi
Voiko miehetkin mennä jonkun luokse maksua vasten?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1285754
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3962569- 1342477
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv72066- 121333
- 591062
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍101042- 51912
- 76825
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101815