Joku oli ajanut väärään suuntaan motaria ja huonostihan siinä kävi. rip.
Luonnollisesti tojopappa.
Luonnollisesti tojopappa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Oli kyllä, mutta ei menehtynyt. Loukkaantui vakavasti. Paranemisia hänelle!
Sellaisia nuo vaarit ovat, luottavat Toyotaan ja se kuitenkin tappaa jopa törmäyksessä seisovaan kuorma-autoon.
Oliko ilmaston lämpeneminen vai Coronado syypää?
veikkaisin että tässä ei ollut muuta syytä kuin papan ikääntyminen.
"veikkaisin että tässä ei ollut muuta syytä kuin papan ikääntyminen."
Olet varmasti aivan oikeassa. Kuuluiko tämä(kin) pappa näihin netissä meuhkaaviin, omaa huippuunsa "trimmattua" huomiokykyään esitteleviin "viisaisiin" on epäselvää.
Kyllä oli taas uusi riman alitus trollilta.
"Väärään suuntaan moottoritietä ajanut henkilö loukkaantui törmättyään levähdyspaikalla pysähtyneenä olleeseen kuorma-autoon. Ajoneuvo syttyi törmäyksessä palamaan."
"Turunväylän pysähdyspaikalla tapahtui aamuyöllä noin kello neljän aikaan onnettomuus, jossa loukkaantui vakavasti yksi ihminen."
Tuo on kaikki, mitä itse olen tapauksesta nähnyt uutisoidun.
Poliisi epäilee rikosta vai miten tällä kertaa?
Kyllä noita sattuu. Pakko tunnustaa että käännyin itsekin kerran ulkomailla väärälle rampille, onneksi jo rampilla vastaantulija aloitti hirveän vilkuttelun ja toitottelun. Sitä on joskus vähän hajamielinen vaikka vasta 60v
Toyota vanhentaa ja heikentää kuljettajan menttaalin.
Taas vaarilla mennyt kaikki tarmo ja taito Toyotan pitämiseen asfaltilla, mutta suunta ja pienet esteet jääneet huomiotta.
Juuri kortin saanut huumeidenkäyttäjä siellä vaan tötöili.
Joko pahasti aineiden vaikutuksen alaisena, tai sitten itsetuhoinen.
Toyotan omistaja on itsetuhoinen sitä itse tajuamatta.
Noita vaarejahan on aina välillä sukkuloinut vastavirtaan ja nyt piru oli entistä sekaisemmin kun ei nähnyt edes pysäköityä kuorma-autoa. No sellaisia ne Toyotalla ajavat vaarit ovat.
Missään ei ole kerrottu autoilijan ikää eikä automerkkiä.
Miksi pappa olisi ajelemassa kello 4 aamulla moottoritiellä?
Niinpä, sellaisia ne sekaiset Toyotavaarit ovat.
Olisikohan tuleva katsastus aiheuttanut paineita ja unettomuutta?
Onkohan muilla automerkkien sivuilla tämä sama trollaus?
Missään ei ole kerrottu tämän onnettomuusauton merkkiä.
Tuskin, kun muiden merkkien sivuilla ei heilu tämä Toyotan omistajille ikuisesti kateellinen raasu.
Kyllähän Toyota aiheuttaa suurta kateutta, kuten kaikki bulkkituotteet, hihii!
Niin kun bulkkituote VW,; kin , hihii!
Näyttää se niin tekevän, vai mikä ihme voi olla motiivina tuolla yhdellä ja samalla aloittajalla lähes joka ketjussa täällä? Vai onko kyse vaan mielenhäiriöstä?
Hetkinen… aiemmin tuolla hehkuttelit miten VW myy maailmalla enemmän kuin Toyota. Miten ihmeessä se tekee Toyotasta bulkkituotteen?
Rols Roycekin on bulkkituote, koska sitä myydään todella vähän.