Haluaisin tietää että onko yhtää tyttöjä jotka käyttää vaippoja. En ole mikään pervo mut oon vaa miettiny et ois kiva tutustuu vaippoja käyttävään tyttöön. Tulkaa ilmottaa ja kertoo vaikka teijä Snapchat nimet. Kiitos
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mun snappi on vappu_keppuli
En pääse kirjautuu tälle käyttäjälle mut addasin sut Snapis
Haluutko hyväksyy mun kaveri pyynnön snapissa?
Voisinko addaa sut kanssa snäpissä olen itsekin vaippailija
Kerro snappi
Täytyy olla joku peso joka kirjoittelee ja siten saa hyvää uskovat nuoret ottamaan yhteyttä häneen. Vaippaa käyttää vauvat, ja jos joku aikuinen niitä muka käyttää ilman että siihen on edes tarvetta niin silloin pitää ottaa yhteyttä terveyskeskukseen , ennenkö menee kokonaan sekaisin vaippojensa kanssa.
Jokainen saa kuule pukeutua vaikka sanomalehteen jos haluaa.
Tunge se terveyskeskus nyt v*****si, ihmisillä on oikeus saada kiksinsä siitä mistä sattuvat saamaan, tämä fetissi ei loukkaa eikä satuta ketään. Ihan uteliaisuudesta, mitä luulet, että ylibuukatussa Vuosaaren terveyskeskuksessa (tai terveysasemiksi pruukataan kutsua nykyisin) mahdettaisiin sanoa, jos soittaisin sinne ja kertoisin, että tarvitsen apua lailliseen seksuaaliseen fetissiini, joka ei aiheuta minulle terveydellistä haittaa? Ihanko oikeasti minulla olisi mielestäsi oikeus yhteiskunnan varoilla järjestettävään terapiaan, josta ei edes todennäköisesti olisi mitään hyötyä?
Joo, ja sitten toki eri asia se, että vanhemmat miehet etsii seuraa nuorista (alaikäistä) vaippatytöistä, se ei tietenkään ole ok, mutta muuten tämä on ihan harmiton fetissi, joka ei näy kenestäkään päällepäin.
Sä et näköjään ymmärrä muita ihmisiä..