Moi! Oon yrittäny googlailla että miten saisin tehtyä kolmion muotoisia lattialaattoja simssiin, mut en oo ohjetta löytänyt ainakaan vielä. Aattelin sit tulla täältä kysyyn jos joku osais neuvoa. (:
Nii ja pelaan konsolilla (ps4) :D
Kiitos jo nyt etukäteen jos joku vaivautuu vastamaan! <3
Lattialaatat :D
Anonyymi
1
597
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla on semmoinen käsitys - voi olla väärä - että tarttis painaa ruutua samaan aikaan kun sijoittaa lattialaattaa. Sen kai pitäis antaa neljäsosalaattoja, joista sitten vois ehkä juonikkaasti yhdistelemällä saada aikaan kolmiolaatan - ja tuokaan tuskin toimii muilla simseillä kuin Sims 4:llä.
(JOS tosta sattumalta oli apua, niin voisko joku kertoa miten kolmiolaatat saa tehtyä silloin, kun pelaa simssiä Siemens- tai Rosenlew-merkkisillä sähköhelloilla. Kiitos jo etukäteen. :D)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1001713- 551123
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4381094- 1701023
- 58801
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126782- 83730
- 51698
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38675- 57671