Mistähän tämä lisäys täällä johtuu... Nyt taas 17 uutta tapausta, vaikka sunnuntai, ja pari pv sitten 21!
Ei keväällä ollut tällaisia lukemia ja kuitenkin kaikki paikat pantiin kiinni, ravintolat jne.
Ei keväällä ollut tällaisia lukemia ja kuitenkin kaikki paikat pantiin kiinni, ravintolat jne.
Vastaukset 12
Vanhimmat
NO TOKKAI LISÄÄNTYVÄT FLUNSSAT TAI MUUT KUN ROKOTETAAN !!
Miksi kysyt päivänselvää asiaa!
Katso vaikka Islanti ja Israel ! Suuri rokotusmäärä = valtaisasti sairaita ja vammaisia kuolleita.
Älä valehtele
Moni lapsi olisi varmaan tullut pakkorokotetuksi vanhempiensa tietämättä ilman tämän rohkean opettajan jakamaa informaatiota. Informaatiota, joka olisi terveysviranomaisten pitänyt hyvissä ajoin jakaa, ja jonka ydin on, että koronapiikki on kokeellinen geeniteknologinen injektio ja sen turvallisuutta ja pitkäaikaisvaikutuksia testataan paraikaa niillä lapsilla ja aikuisilla, jotka ottavat sen.
Kiitos Luna Lehikoiselle meidän kaikkien puolesta! Uskon, ettei hänen tarvitse kauaa työpaikkaa hakea. Suomalaiset rakastavat lapsiaan.
Kansalaisadressi, jo lähes 10 500 nimeä!
Vetoomus lasten ja nuorten koronarokotusten estämiseksi
https://www.adressit.com/vetoomus_lasten_ja_nuorten_koronarokotusten_estamiseksi
Suomalaisten lääkäreiden perustama Pelastetaan Lapset -kampanja tarjoaa mahdollisuuden suojella lapsia ja nuoria kokeellisilta geeniteknologisilta injektioilta.
Lisätietoja www.PelastetaanLapset.fi
Nyt voit vaikuttaa allekirjoittamalla tämä vetoomus!
Sars-Cov-2-virukseen ja Covid-19-tautiin liittyvää tiedeaineistoa tutkittuamme olemme erityisen huolissamme siitä, että julkisuudessa puhutaan nyt myös lasten rokottamisesta. Lasten riski sairastua vakavaan koronatautiin tai kuolla siihen on erittäin vähäinen, joten rokotteella ei ole heille saavutettavissa hyötyä – ainoastaan haittoja.
Tottakai uskon lääkäreitä joilta on lääkäriluvat viety. Jos sata lääkäriä sanoo että rokote on vaarallinen ja vaikka 20 tuhatta lääkäriä sanoo että rokote on turvallinen niin miksi helvetissä ihmiset uskoo tuota sataa? Tyhmyyttään.
koska ne 100 eivät ole sivistyneitä herrasihmisä
siis ne ketkä usk eiole
Voisiko olla niin että suurin osa lääkäreistä ei jaksa uudelleen enää lähteä opiskelemaan meinaan niinku uutta ammattia, eikai nyt näin voi olla eihän?
MItä tulee koronatartuntoihin, niin niitä tulee luultavasti melkein yhtä paljon vaikka istuttaisiin poterossa. Nimittäni PCR--testistä tulee jatkuvasti vääriä positiivisia, koska testiä käytetään liian suurilla kierrosluvuilla, menetelmän kehittäjän tarkoituksen vastaisesti. Tämä on ihan yleisesti tiedossa - jopa WHO on myöntänyt asian - ja silti näin vain tehdään.
Osa uutisoiduista tartunnoista on siis ihan vaan virheellisiä, ja rekisteröidään kuitenkin "oireettomiksi" koronatartunnoiksi. Lehdet eivät vaivaudu aina kertomaan edes, että nämä ovat oireettomia. Tosiasiassa väärät positiiviset PCR-tulokset eivät ole oireettomia tartuntoja, vaan tulos on tullut vanhentuneen, immuunijärjestelmän kertaalleen käsittelemän vanhan virustaudin jäänteistä joka ei enää pysty aiheuttamaan sairautta eikä tartuttamaan. Tämä on tutkimuksin vahvistettu.
Ymmärtänet (ehkä), että osaa tartunnoista ei huomata, niitä on selvästi vaittua enemmän. Oireettomat, havaitut tartunnat ovat tulleet testeistä.
Tuo "tieto" ei pidä paikkaansa false positiveista. Laita linkki tutkimukseen.
EI tarvitse kaukaa hakea: Venäjä, jalkapallon mm. kisat ja delta-variantti.
Tuo on tempaus, viirus-tempaus. Tempaa se viiru.
Opettaja Luna Lehikoista haastatellaan Leveli-ohjelmassa Youtubessa. Ohjelmassa käydään läpi viesti, sen taustat ja seuraukset ja kerrotaan tilastotietoja koronapiikkihaitoista FIMEAssa, lainsäädäntöä ym.
LEVELI #97 | LUNA opettaja I PODCAST
https://www.youtube.com/watch?v=jGEn1knXCTU
"Tuntuu välillä kuin elettäisiin jossain toisessa ulottuvuudessa kuin Suomessa" sanoo juontaja yhdessä kohdassa. Allekirjoitan...