Onko kukaan voittanut koskaan mitään K-ruoka -sovelluksen peleissä? Ei voittoa irtoo sit millään 🤦
K-ruoka -sovelluksen pelit
19
4463
Vastaukset
- Anonyymi
En ole kenään kulleen siittä voittaneen.
- Anonyymi
Tuntuu että Mammuttimarkkinoiden "onnenpyörä" on samaa huijausta.
- Anonyymi
Se on huijaus. Sama kuin arvonnat joissa lukee Voittajalle ilmoitetaan henkilökohtaisesti.
- Anonyymi
Ei tule voittoa ei ja tuskin kukaan muukaan saanut?
- Anonyymi
Taitaa olla tarjolla voittopromillen osia osanottajammäärästä.
- Anonyymi
Tuskin tuollainen iso lafka muutaman euron voittojen takia huijaisi,
eikä varmaan edes pysyisi. - Anonyymi
Muija voitti siitä uuden jbl kaijuttimen, ja mä monitoimikoneen.
- Anonyymi
Valhetta.
- Anonyymi
Oli myös semmone kilpailu, missä olisi voittanut tikkarin, ei edes sitäkään voittanut. Nää pelit on nii huijausta.
- Anonyymi
Joo se pyörii nytkin.
- Anonyymi
Ei ole ja epäilen onko kukaan?
- Anonyymi
Tikkarin, energiajuoman ja kahvipaketin olen voittanut peleistä.
- Anonyymi
En usko.
- Anonyymi
V...tut niitä peleistä kunhan edes se k ruoka sovellus toimisi. Mobiilietu jää saamatta ja ruokatilaukset tekemättä. Monet kerrat olen ilmoittanut niille ja useaan kertaa uudelleen ladannut.
- Anonyymi
En ole voittanut
Mutta nyt on yhtäkkiä sovelluksen mobiili edut ovat muuttuneet oman kaupungin k-kaupoista 67km päähän eri kuntaan joka ei ole edes naapuri kunta... eipä tuu haettuu sit etuja ollenkaan... ihme hommaa- Anonyymi
Meillä s kauppa lähellä ja Robo kuljetukset toimii. Ja on edullisempaa kuin k kauppa;)
- Anonyymi00019
Eikös ne saa mistä vaan, kunhan aktivoi...
- Anonyymi
Kyllähän nämä pelit on helppo tehdä sellaisiksi ettei kukaan voita. Mutta jos asiakkaat halutaan suututtaa niin se on kyllä onnistunut.
- Anonyymi
En usko,että voittaa. Normalin sovelluksesta olen voittanut monta kertaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658