Onko tullut puhelimeen?
Häirikkömumero?
Puhelu numerosta 353...
11
1955
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on tullut vastattua tohon numeroon. Ei ole mikään häirikkösoitto , vaan asiallista ja tärkeää asiaa puhuivat sieltä.
Hyvää englantia posmottivat ja asiallinen keskustelu käytiin . Miellyttävä nuori mies tarjosi sijoitusneuvoja ja - apua. Laitoin heti kympin sinne pesämunaksi ... saas nähdä paljonko saan takaisin . Lupasivat nyt ainakin heti 100% tuottoa ja voi tulla enemmänkin.
Kannattaa vastata ja samalla saa vähän aistia kansainvälistä meininkiäkin. - Anonyymi
Se on Afghanastin suuntanro. Persuja kyselevät joukkoihinsa nämä Talebanit.
- Anonyymi
Kuunnelleet tieten purran linjapuheen.
- Anonyymi
Irlannin.
- Anonyymi
Ei vaan kuulemma vassareita ja enemmän vihreitä,koska niitä on helpoin aivopestä
- Anonyymi
Satasella kauppasivat venepaikkaa Kirkkolehdon kosteikosta ja samalla olisi saanut kalastusluvan vuodeksi koko Suntin ala-ja yläjuoksulle.
- Anonyymi
Joo,niin kauppasivat ja tein mielestäni hyvät kaupat.
Lisäksi kyselivät hyvää autoliikettä kokkolasta ja mainostin tietty suoralahkeisia.
- Anonyymi
Ei muuta kuin suoraan hylkyyn.
Riivatun soittelijat. Joutuu tuota turhaan miettimään😡 - Anonyymi
Älä vastaa, vaan laita numero heti estoon.
- Anonyymi
Joo , tuttu numero!
Vastasin just ja puhelu tuli Irakista. Kyselivät selvällä suomenkielellä , jotta vieläkö Suomeen mahtuisi , kun siellä on niin halavatun kuuma ja kuivaa. Olivat katselleen satlliitista Suomen sääennustuksia ja täällähän sitä kaivattua vettä vihmoo.
No sanoin , että kyllähän täällä tilaa on . Oikein kiitosta antoivat informaatiosta ja sanoivat tulensa pian.
Miellyttävän kuuloinen nuoren ( tosin ehkä vähän vainotulta vaikutti ) miehen ääni kertakaikkiaan. - Anonyymi
Aikamoinen soittotulva ulkomailta, joita kannattaa varoa, eikä vastata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017433
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?805018- 794849
- 1324258
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan103048- 522679
- 402576
- 482229
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102211Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211840