Ääliö tajua tuskin itse.

Voisiko tuo tarjoilijan mustis tylsä miekkonen lopettaa päivystämisen baarissa. Ulkopaikkakuntalaisina joko sinä tai me 👿 Kyllä Kokkolassa riittää.
41244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä juttu tää on?

Äänestä

Ei muuta kuin Kokkolaan vain jos tällä paikkakunnalla on asiat aina niin huonosti. Me ei olla pahoillaan siitä.

Äänestä

On huomattu tässä valtakadulla kirppiksen vieressä. Kyttää asiakkaita ? Tää baari missä ei Järjestyksenvalvojaa juuri koskaan.

Äänestä
  • Kyllä minä vain olen viikonloppuisin tavannut järjestyksenvalvojan ovella. Missähän baarissa olet käynyt?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voisiko tuo tarjoilijan mustis tylsä miekkonen lopettaa päivystämisen baarissa. Ulkopaikkakuntalaisina joko sinä tai me 👿 Kyllä Kokkolassa riittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu