Työhaastattelu.

Anonyymi

Oon nyt 31v keittiömestari.
Aloittanut kokkina 18v ja olen saanut 4 ensimmäistä työpaikkaa perseen ja poskioton avulla.
Aivan ensimmäinen duunipaikka aukesi tutun sugardaddyn kautta.
Setä oli ollut mun päälleni ja sisälläni jo kymmeniä kertoja, ja kun amis oli loppumassa hän tarjosi mulle töitä kesäksi. Ja jouduin/sain olla rav.pääl ja viinurin panona pitkin kesää.

Sitten inttiin, ja sen ollessa loppumassa, kyselin daddyltä töitä.
Sitä ei ollut hänellä antaa, mutta soitti pari puhelua, ja tutun keittiömestarin puheille. Työn sain ihan ammattitaidolla. Mutta haastattelun lopussa äijä kaivoi peniksen housuista ja sanoi "annapas sedälle näyte taidoista, sua kehuttiin".
5 min ja mulla oli mällit suussa.

Parin kk kuluttua kokki viinuripariskunta edellisestä paikasta tarjosi mulle mahdollisuutta ulkomaankeikkaan heidän kanssaan, koska oon hyvä keittiössä ja hyvä punkassa.
Ja niin meni talvikausi Huippuvuorilla. Sain vähän poikahuoran mainetta, mutta en välittänyt. Sen ikäisenä ei saa tarpeeksi seksiä.

Kun tultiin sieltä takaisin, viinuri suositteli minua toiselle tutulle, ja sitä kautta pääsin oikeasti hyvään paikkaan. Missä minua ei keittiön puolelta nussinut kukaan mutta salista, baarista ja ovelta sain sitten useita "ystäviä".

Kun olen oikeasti hyvä kokki, ja julkihomo, ei minua kiusattu tai dissattu.
Yksi hormoonipelle ovelta yritti, minkä seurauksella hän menetti vuoronsa.

Alle vuodessa tilanteet muuttui, ja olinkin vuoromestari.
Sitten huomattiin että minulle pitää saada mestarin paperit, ja vuodeksi kouluun. Turkuun.

Kun tulin takaisin, sain mestarin viran . Ja se on ensimmäinen työ jonka olen saanut ilman että joku saa orgasmin.

Itse kun olen esimies, olen kyllä harrastanut pikaseksiä useiden duunariden kanssa, mutta he ovat kaikki olleet tuttuja panoja ennestään.

Entisinä aikoina oli selvää että ravintolaväki on juoppoja huoria ja hinttejä. Ja on siinä hieman perää. Mutta raskas työ, raskaat huvit.

Ja jos olet huono työssäsi, ei auta vaikka ottaisit 2 kyrpää perseeseen yhtä aikaa.

1

7705

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse vietin TETissä enemmän sylissä kuin toimistossa. Sain sitten kesätyöpaikan varmistettua.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      169
      2693
    2. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      3
      2643
    3. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      104
      2522
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      166
      2255
    5. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      77
      2100
    6. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      130
      1946
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      58
      1665
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1624
    9. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      105
      1607
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      84
      1291
    Aihe