Vectran keskikonsolivalot kytkimille

Anonyymi

Miten ne saa jäämään päälle vai saako? Oven avauksen jälkeen palavat jonkin aikaa, mutta käyttöohjeessakaan ei lue miten saisi jäämään päälle.

Typerä systeemi ilmanvaihdollekin ilmansuuntaus jne valikossa infonäytön kautta, olisi edes kosketusnäyttö. Säästetty lukuvaloissakin, yksi kattovalo näyttää heikosti ja kattolokerokin lisävaruste, montakohan senttiä enemmän olisi maksanut kun peitelevy pitää kuitenkin olla.

3

1970

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ajovalot kiertää päälle jo vain pallaa koelaudas myös

      • Anonyymi

        Mietinkin mutten muistanut kokeilla, parempi kun palaisivat myös automaattiasennossa. Mittarivalot palaa automaatin kohdallakin, onkohan niissä erilaisia kytkentöjä?


    • Anonyymi

      Ärsyttävää kun kaikki muovipinnat kovia ja liukkaita, ovilokeroissakin tavarat likkuu ja kolisee koko ajan, jopa penkin päällyset liukkaat eikä mikään tavara pysy penkillä tai hattuhyllyllä. Entisessä autossa oli pehmeää muovia ja kankaatkin miellyttävän tuntuista ja vähemmän liukasta nukkapintaista.

      Kojetaulukin rumaa kovaa muovia, mutta eiköhän tuota muutaman vuoden kestä. Tekniikka onneksi tuntuu muuten toimivalta, paitsi että kuluttaa öljyä, ei taida uskaltaa kauemmaksi lähteä kun ei nuo moottorit kauhean luotettavia ole.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      70
      3821
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      88
      3189
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      101
      2448
    4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      15
      1669
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      70
      1438
    6. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      97
      1311
    7. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      50
      1256
    8. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      55
      1073
    9. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

      Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
      Ähtäri
      56
      1040
    10. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      1
      1031
    Aihe