Ehdottakaa spotifylle uutta ominaisuutta.

Jossa voisi tarkistaa onko uusi kappale jo jollakin soittolistallani. Mulla on kymmeniä soittolistoja ja tuhansia biisejä. Hakutoiminto on ,mutta sillä pystyy tarkistamaan vain yhden soittolistan kerrallaan.

Eli nyt joku fiksu lähetä spotifylle viestiä!
9821
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Toiminto, joka etsisi kaksoiskappaleet kaikilta soittolistoilta eli koko omasta kirjastosta ei luulisi olevan vaikea tehdä.

Äänestä

Palautteen lähettämistä suomeksi spotifylle en löytänyt mistään.

Miten nuo kääntyis enkuksi?

1. New feature to spotify to check ALL playlists for double versions of the same song.

2. When I find a new song I need new feature to spotify to check ALL playlists, if I already have that song in my playlists.

Äänestä
  • "1. Spotifyyn uusi ominaisuus tarkistaa KAIKKI soittolistat saman kappaleen kaksoisversioiden varalta.

    2. Kun löydän uuden kappaleen, tarvitsen Spotifyyn uuden ominaisuuden tarkistaa KAIKKI soittolistat, jos kyseinen kappale on jo soittolistoissani."

    Äänestä

  • Lähetin Spotify communityyn tuon ylläolevan englanninkielisen ehdotuksen. Lisäsin siihen vielä loppuun: There is a search function, but only one playlist at a time. I need search from ALL playlists.

    Saa nähdä tuleeko tuo ominaisuus joskus spotifyhin.

    aloittaja.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Lähetin Spotify communityyn tuon ylläolevan englanninkielisen ehdotuksen. Lisäsin siihen vielä loppuun: There is a search function, but only one playlist at a time. I need search from ALL playlists.

    Saa nähdä tuleeko tuo ominaisuus joskus spotifyhin.

    aloittaja.

    Joku oli jo ehdottanut spotifylle hieman samanlaista. Äänestin sitä ehdotusta. Minun ehdotus suljettiin.

    aloittaja.

    Äänestä

  • Eiks Spotify ole ruotsalainen. Kommentera på svenska.

    Äänestä

Spotify voisi palauttaa vanhan ominaisuutensa tietokoneversioon. Näkisi taas kunten onneksi edelleen mobiilissa, koska kappale/ albumi on julkaistu. Myös vanha ulkoasu toimi monelta osin paremmin tietokoneversiossa.

Äänestä

Kun haet spotofyssa soittolistoja, albumeita, kappaleita, haluaisin ominaisuuden, jolla voisi järjestää viimeksilisästyt ensin.

Äänestä

Tuli uusi ominaisuus ainakin älypuhelimeen.

Kun Lisää uuden biisin soittolistalle voi nähdä onko se jo jollain olemassa olevalla soittolistalla.

..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jossa voisi tarkistaa onko uusi kappale jo jollakin soittolistallani. Mulla on kymmeniä soittolistoja ja tuhansia biisejä. Hakutoiminto on ,mutta sillä pystyy tarkistamaan vain yhden soittolistan kerrallaan.

Eli nyt joku fiksu lähetä spotifylle viestiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu