Mä en tajua, juuri, kun on alkanut karvat kasvaa, niin osa meidän luokan jätkistä kertoi , että ne ajaa karvoja pois. Tä! Miksi?En tajuu. Eikö karvat juuro kerro miehisyydestä.
Sheivaus, teettekö?
Anonyymi
4
670
Vastaukset
- Anonyymi
Nii kertoo, se on turhaa hommaaniitä leikellä. Menee iho paskaksi ja kutisee jos ei joka päivä ajele pois. Homot leikkaa pallikarvoja ja jotkut joilla on pieni katkarapu että näyttäis suuremmalle.
- Anonyymi
Alottajalle: jos sulla on kunnolla karvat jo ja 13-15cm kulli ku seisoo nii kaikki ok! :)
Enemmänki senttejä saa olla se onv aa plussaa. Pyrin täs vaa vastaamaan normaaleihin kikkelihuoliin.- Anonyymi
Minkä verra sulla on karvoja?
- Anonyymi
Epäilen, että olet koululaisen ikäinen.
Ainakin hyvin annoit heti runkkurinki papalle täällä ruokaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921826- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36762
- 47761
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683