ANASTACIA ON NIIIIN V.I.T.U.L.L.I.N.E.N.
EX NII SE ON SURKEE "SORI KUN HAUKUN SITÄ"
MUISTAKAA SE ON NIIIIN PASKAAA........
EX NII SE ON SURKEE "SORI KUN HAUKUN SITÄ"
MUISTAKAA SE ON NIIIIN PASKAAA........
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
niin ex nii..VASTATKAA hei ihmiset
prosentit anastacialle 20%
anastacialla on todella upea ja persoonallinen ääni. kerrankin semmoinen, joka laulaa hyvin livenäkin. ei mitää 'pikku-briituu'.
Opi pitään täydellisestä musasta!!! Mix te "Anastacia vihaajat" ees käytte näillä sivuilla?? Painukaa ...........!!!
Anastacian ääni on aivan älyttömän upea ja voimakas, sillä murtaisi vaikka betoniseinää. Aina kun sen kuulee niin kulkee kylmiä väreitä (tietenkin hyvässä mielessä). Ehdottomasti tän hetken upein artisti.
Ps. Keikka oli aivan upea. Parhaimmat hetket oli ehdottomasti, kun Anastacia laulo kappaleet "Left Outside Alone", "I Do" ja "Heavy On My Heart". Niissä oli niiiin paljon fiilistä... Oikeesti, mulla tuli tippa linssiin Heavy On My Heart:in aikana=D
Kyllä Anastacia on aidosti hyvä artisti. Upea ääni!
hyi anastasiaa mikä huora......se on täydellinen paskapää
et mitä varten ihmisten pitää tulla puhumaan tänne paskaa...huoh..