Kyllä nyt tuntuu hyvältä

Nukuin päiväunia kun yöunet jäi lyhyiksi sen takia, koska työpäivä alkoi aamulla 7.30.
5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä sitten ihmettele, jos ei taas yöllä nukuta.

Äänestä
  • Äkkiäkö väsy taas tulee.

    Äänestä

Ihan hyvin sain yöllä unen päästä kiinni.

Äänestä
  • Hyvä niin.

    Äänestä

Mä runkkaan joka aamu ennen töihin lähtöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nukuin päiväunia kun yöunet jäi lyhyiksi sen takia, koska työpäivä alkoi aamulla 7.30.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu