Luin hetki sitten yksisarvishoidoista. Onko kenellekään mitään kokemusta tästä? Kuulostaa ainakin erittäin mielenkiintoiselta. Paljon tämä yleensä on maksanut? Löytyykö Tampereen seuduilta mitään tälläistä?
Yksisarvishoito, kannattaako?
1
1594
Vastaukset
- Anonyymi
Googletin tuon hoidon ja ei voi muuta kuin nauraa moiselle humpuukille. Joku keksinyt tavan höynäyttää hyväuskoisia ja ottaa rahat pois, ihan täyttä huuhaata tollaset hoidot. Nykyään näitä alkaa olla yhä enemmän ja ihmiset on niin pöljiä että pistää rahansa moisiin humpuukeihin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1302748
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562207Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.251773- 1291548
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641308- 681293
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?721260- 891075
- 90999
- 129942