Sudet tappoivat naisen

Anonyymi

Susilauma raateli nuoren naisen hengiltä.

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008228288.html

jo jaa, asialla olivat sittenkin ihmisen paapomat rakit, jotka pääsevät pesiytymään luontoon, kun juntit tappavat tervehenkset sudet, jotka pistäisivät luontoon kuulumattomat rakit suuhunsa.

Susihysteerikot saavat patistella sesset sängystään ja ampua rakkinsa, jotta meillä ei käivisi näin pahoin.

2

138

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joopa joo, koirat: Piknik poikaystävän kanssa sai karmean lopun – paimen­koirien lauma raateli italialaisen Simonan, 20, kuoliaaksi

    • Anonyymi

      Koirien väitätte polveutuvan susista, ja silloin olette typerää sekopäistä porukkaa, kun syytätte koiria, vaikka susiltahan koirat on periny sen tappamishalun.
      Jossain kanadassa oli joku idiootti susien palvoja pakkautunut susilauman lähelle kameransa kanssa, ollen yhtä ääliömäinen idiootti, kuin täälläkin olevat susien hyyssääjät, ja lopulta suset hyökkäsi ja mätystelivät sen pöljän ja pieraisivat paskat jäljelle. Ja te totteroiden totterot tulette väittämään, ettei suset hyökkää ihmisten kimppuun, vaikka niitä tapahtuu jatkuvasti eripuolilla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      234
      2047
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1194
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      20
      1085
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      736
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      706
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      668
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      204
      613
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      475
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      438
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      432
    Aihe