järjetöntä

Tiedän että tämä on vain minun mielipiteeni. Mutta luulenpa että jotkut ovat samaa mieltä kanssani. Musta on tosi ärsyttävää, että tänne kirjotellaan koko jatkuvasti jotain tarinoita. Täällähän on erikseen sellainen palsta? Itse en enää vaivaudu edes käymään koko sivulla, koska joka kolmas keskustelu on joku tarina... ://
8287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tää oli ennen paljon mielenkiintoisempi palsta, nyt tää on vaan joku tarinasivu.. =(

Äänestä
  • niimpä koko aja tarinoita siis on ne iha hyviä mut ei vaa jaksa lukea..

    Äänestä

  • hihihihhixD kirjoitti:

    niimpä koko aja tarinoita siis on ne iha hyviä mut ei vaa jaksa lukea..

    nii...
    kukaa ei pakota!

    Äänestä

Täysin samaa mieltä. Tarinat alkaa jo tökkimään reippaasti. Vaikka en edes lue niitä jatkuvat otsikot "Senjasensukutarina osa 83" ärsyttävät. Silloin kuin tarinoita oli kenties yksi tai kakasi sivulla niitä sieti, mutta ei enää. En itsekkään jaksa enään käydä sivuilla sillä suurin osa viesteistä alkaa muuttua tarinoiksi.

Äänestä
  • SE ON JOKASEN OMA ASIA KIRJOTTAAKO VAI EI!

    Äänestä

  • jos ette käy näillä sivuilla, miten tiedätte, täällä on niitä, tai että täällä on joka kolmas viesti tarina?

    Äänestä

viesteistä joka toinen on nykyään vaan jotain tarinoita jotka on kirjotettu niin pitkiksi ja asioita liioitellaan että lukemiseen menee 3 kuukautta. ennen saatoin joskus jonkun tarinan lukaistakkin mutta eipä enää kiinnosta kun jokaisella sivulla tarinoita on 2/3. tämä keskustelu on sims-aiheinen ,johon saattaakin liittyä nuo tarinat, mutta nyt aletaan jo liikakäyttämään tarinoita, kun 14/16 kirjoittaa tarinoita tänne. eli iines_^ ,olen 134%:sesti samaa mieltä kanssasi!

Äänestä

oon samaa mieltä, ei täällä jaksa kukaan selväjärkinen enää käydä, kun täällä on ihan liikaa jo noita tarinoita, jotka ei edes kuulu tänne. Ei siihen simssiä tarvita että te voitte kirjoittaa noita tarinoita, tehkää nyt vaan ihan kiltisti noi tarinat sinne minne ne kuuluukin.. ://

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iines_^ kirjoitti:

Tiedän että tämä on vain minun mielipiteeni. Mutta luulenpa että jotkut ovat samaa mieltä kanssani. Musta on tosi ärsyttävää, että tänne kirjotellaan koko jatkuvasti jotain tarinoita. Täällähän on erikseen sellainen palsta? Itse en enää vaivaudu edes käymään koko sivulla, koska joka kolmas keskustelu on joku tarina... ://

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu