Queens show TÄYNNÄ ESIINTYVIÄ NARKKAREITA

Kauhea kokemus kaikenkaikkiaan! Käväisin ja paikan madame oli umpihullu, tytötkin epämääräisiä narkkareita! Ikinä enää vieraile! Hyi hemmetti

13

10298

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itsekin kyseisessä paikassa käyneenä voin sanoa että kaukana sivistyksestä

    • Anonyymi

      Useita kertoja käyneenä voin suositella. Vastaanotto ystävällinen ja tytöt kivoja ja palveluhenkisiä. Menen varmasti uudelleenkin.

    • Anonyymi

      Mansikkasose taitaa useimmin vierailla kirkossa.? Tai ehkä kilpailijan piilomainostaja? Minä olen Q:ssa käynyt usein ja menen vielä montamonta kertaa tulevaisuudessakin. Hinnat ok ja palvelu toimii.

      • Anonyymi

        Mikäköhän on tuo ok hinnasto? Mietin käymistä kun en ole aiemmin vastaavissa käynyt, mutta en tiedä onko kokemus satojen arvoinen.


      • Anonyymi

        jep


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikäköhän on tuo ok hinnasto? Mietin käymistä kun en ole aiemmin vastaavissa käynyt, mutta en tiedä onko kokemus satojen arvoinen.

        Hinnat halpoja kuten halpaa makkaraa nyt saa ostaa


      • Anonyymi

        Kysymys. Minkälaista palvelua sieltä saa? Olen kuullut, että kyseenalaisia asioita tapahtuu Q:ssa.


    • Anonyymi

      Itse olen käynyt Queensshowssa vuosien varrella kymmeniä kertoja ja oikeastaan joka kerta olen pitänyt kokemastani ja palannut aina uudelleen nautiskelemaan. Monenlaisten tyttöjen asiakkaana olen ollut eikä Queensshowssa ole vieläkään sattunut huonoa kokemusta vastaan. Ja madame Marjutin kanssa olen kerran tytön vapautumista odotellessani rupatellut niitä näitä, mikäs siinä. Paras privaattipaikka Helsingissä, tilavat huoneet joissa sopii puuhailemaan monenlaista. Ja hinnatkin ovat vielä kilpailijoihin verrattuna huokeat. Syystäkin ollut pitkään vakioasiakas.

    • Anonyymi

      Kerrassaan kamala kokemus! Madame karjui tytöille ja koko tunnelma oli kiusallisen piinaava. En toista kertaa mene!

    • Anonyymi

      Saako paikan madamelta muuten ostaa jonkinlaisia palveluita? Olen kuullut että olisi niin sanotusti ’toosaa tyrkyllä’

      • Anonyymi

        Ohhoh!! Paikka ja tytöt on kivoja, mutta madamelta ei halua ostaa mitään. Ei hän sitä varten siellä olekaan.


    • Anonyymi

      Voi luoja! Marjut oli ennen niin tosi kaunis nainen. Ikä tekee tehtävänsä. Mimmeistä en tiedä muuta kuin että Niki on söpö.

    • Anonyymi

      Onpa kummalista, kirjoittaja lienee ollut menossa ompelueuroihin tai pelastussrmeijan tilaisuuteen. Useita kertoja paikassa vierailleena osaan suositella paikkaa; kohtelu on hyvin sydämellistä ja palvelua saa juurikin haluamansa verran. Tytöt ovat kivoja, asiallisia ja työnsä osaavia. Koskaan en ole jäänyt vaille sitä mitä hain.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      263
      3949
    2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      143
      2808
    3. Nyt jäi velat perimättä

      Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
      Jämsänkoski
      16
      2292
    4. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      363
      2071
    5. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      228
      1964
    6. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      57
      1548
    7. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

      RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
      Tv-sarjat
      49
      1476
    8. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

      Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
      Ähtäri
      79
      1211
    9. Rakkauden kesä 2025

      Oletko valmis? 🥰
      Ikävä
      103
      1197
    10. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

      humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
      Ikävä
      111
      1170
    Aihe