Pekka kiroilee liikaa

Anonyymi

muuten sen jutut olisi hyviä. Mutta v sanoja on liikaa.

5

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Se on saatananpalvoja. Siinä esittelyvideolla se esitti sitä s-palvojien pirunsarvi-sormimerkkiä. Ja levoton ja rivo käytös kertoo loput.

      Pakkohan sen on kiroilla. Henkimaailma on sellainen, että se johdattaa, kukin henkivalta omaansa ja kukin kutsuu nimeltä omaa herraansa.

      Huvitti kun Jassu selitti eilen ummet ja lammet, että häntä "niin etukäteen pelotti, että jos täällä talossa olis joitain noitia, mut te oottekin kaikki ihan normaaleja ihmisiä!"

      Heh. Ainakin Pekka on satanisti, Pipalla musta takki täynnä okkultistisia kuvioita ja Latella (L. R.) on kasvoihin, ainakin vas. ohimolle tatuoitu "kaikkinäkevä silmä"!

      Monet ihmiset kyllä katsovat, näkevät ja kuulevat, mutteivät ymmärrä näkemäänsä ja kuulemaansa. "Sillä Latella vaan on ohimolla joku kumma tatska!..." Ja se siitä sitten.

    • Anonyymi

      Tuohon Pekkaan verrattuna, kaikki vaikuttaa rauhallisilta ja tasapainoisilta.
      Väsyykö tuo tyyppi koskaan ja onko edes nukkuessaan hiljaa?

    • Anonyymi

      Typerää ja jotenkin lapsellista aikuisilta ihmisiltä, tuollaiset okkulistiset ym. sateenkaari yms. kuviot vaatteissa ja tatuoinneissa.
      Eikö riitä, että ihmiset puhuvat keskenään, siitä mitä edustavat ja mistä pitävät.
      Pitääkö se kaikki kuvioida vaatteisiin ja nahkaan kaikkien näkyville. Toitottaa jotain ideologiaansa kaikille kokoajan? Ihan sama, kun esim. kaikilla jonkun ammatin omaavilla lukisi 24/7 vaatteissaan, tai olisi tatuoitu nahkaan"Kaupan kassa"" "veturinkuljettaja" "parturikampaaja" Tai harrastuksiaan, tai jotain mistä pitää. Kulinaristi, runojenystävä, puutarhaihminen, hevosharrastaja. jne.
      Jotkut lemmikkifanaatikot on kyllä tatuoineet nahkansa lemmikkiensä kuvilla ja nimillä. ja kulkevat lemmikkien kuvin varustetuissa vaatteissa. Kuitenkaan kaikki eivät halua tuoda, nostaa näitä asioita esiin näin näkyvällä tavalla.
      Koska sen sijaan osaavat puhua ja keskustelevat näistä omissa piireissään.

      • Anonyymi

        Tuo on kyllä karmeeta katseltavaa tuon laten tatuoinnit ,ne on suorastaan kammottavan rumat ,miksi ihminen pilaa sen mikä on kaikkein kauneinta ihmisessä.Oksettava esitys.


    • Anonyymi

      No ei tuon Pekan hölinää ja kiroilua jaksa kauan kuunnella,eihän se edes ole hauska.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      129
      14300
    2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      29
      5934
    3. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      154
      5495
    4. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      301
      4349
    5. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      39
      4097
    6. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      100
      3654
    7. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      6
      3582
    8. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      22
      3548
    9. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      63
      2635
    10. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      93
      1428
    Aihe