Voi poikaparka,mikä ihmeen ilmoitus ja miksi. Hetihän sen näki että olet homo eipä tuo nyt suuri salaisuus ollut.😄
Voi voi Ville
Anonyymi
13231
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Niinhän se kertoikin että äiti tietää ja isä elättelee toiveita tyttökaverista. Halunneet varmaankin kunnioittaa yksityisyyttä eivätkä utele, aika ylimieliseltä kuulosti. Ei tietenkään ole pakko kertoa, mutta miksi pitäisi kysyä, sehän voi olla joillekin arka asiakin.
Joku nainen pesi hampaansa Villen hammasharjalla ja sitten muka oksetti. Kertoikohan Villelle, voisi Villeäkin oksettaa jos tietäisi.
bb-Roope kakkonen
On kyllä ihan erilainen! Kiltin ja lupsakan oloinen. Lihavat on lepposia jne.
Tämä Ville on jotenkin jopa suloinen vielä,ihan kuin ei tietäis maailman pahuudesta mitää.
Hänen vanhempansa on, joko hientotunteisia, tai sitten aivan "sokeita" Jos eivät ole huomanneet pojassaan homoseksuaaleille tyypillistä tyttömäistä tyyliä. Nauru, eleet ym. muu tyyli.
Villen seksuaalisesta suuntautumisesta ei mitenkään voi erehtyä. Hän on homojen prototyyppi, samantyyppinen, kuten on olleet ne edellisten kausienkin neitimäiset miehet talossa. Roope, Ella ja Nino ja Niko.
Vain pieni osa homoista neitimäisiä, mutta tuonne haluavat juuri sellaisia, ehkäpä ne itsekin ovat huomionkipeitä.
Juu, sehän homous paistoi kilometrin päähän hetku miehen näki. :D
Nimeksi sopisikin sateenkaari- bb.
Aivan Pekka Vennamon näköinen tuossa videon kuvassa.
https://www.iltalehti.fi/tv-ja-leffat/a/310febea-1c76-47fc-bb88-00ff8c15892c
Ville on homo ,mutta jotenkin näyttää niin viattoman kiltiltä.
Näyttää kiltiltä? Tarkoitat siis, että kaikki homot näyttää vähemmän kilteiltä? Aika säyseitä useammat. Mustasukkaisuus joskus ehkä korostuneempaa, kuin heteroilla ja joillakin neitimäisillä, se "dramaqueneileminen"lähtee lapasesta.
Rekkalesbot ovat vielä raivokkaampia kuin muut suomifemakot.