Olen vasta lapsi, 13 vuotta, tyttö mutta tuntuu että terveys romahtaa. googlesta saa aina löytää uusia diagnooseja ties mille sairauksille, ja haluaisin kuulla muiden näkemyksiä. on välillä kauheaaa kipua rinnassa, on astman oireita, on kuumat jalat ja kädet missä on samalla valkoisia läikkiä yms. hirvittää aivan kamalasti, enkä halua edes että minulta löydetään mitään jos menisinkään lääkäriin. kuolenko :(( ?
Terveys Vaakalaudalla
2
229
Vastaukset
- Anonyymi
Vähemmän Googlea = enemmän terveyttä.
Matematiikan pitkä-ikäinen oppimäärä. Luulen että tulisit varmasti katumaan sitä myöhemmin ettet mennytkään ja siksi mitään ei löydetty – ajoissa. Lääkärikin ihmettelisi varmasti samaa kun vahinkoa on ehtinyt sattua jo enemmän.
Jos turvaa somen ympäripyöreisiin ja toisinaan vaarallisiin neuvoihin ja jatkaa empimistä niin voi olla jo liian myöhäistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422802Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423532574Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta562265- 352194
- 251733
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251629- 471504
- 1001449
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391395Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa641213