Innovaatioiden innovaatio, maailman mullistanut keksintö oli ja on löytää asiakaskunta jota ei nopea ruostuminen, jatkuvat viat, hengenvaaralliset ajo-ominaisuudet, härkävankkuria huonompi mukavuus jne haittaa. Toyotan asiakaskunta on teroja joille voi syöttää mitä tahansa valheita ja ne uskovat ne.
Toyotan suurin innovaatio.
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ja jokainen epäonnistuminen ja varmasti ruostekin on patentoitu.
Maailman ykkönen, panikoituttaako?
Ruostuminen takaa pohjois karjalan erikoismiehille leivän. Siellä osataan hitsata haperoon peltiin paikka. Ilman tojon myyntimenestystä siellä kuoltaisiin nälkään.
Ei ne VW:n ongelmat mihinkään poistu, vaikka kuinka toyotaa haukut.
Taas teroa viedään kuin kuoriämpäriä.
Luottomyyjä tarjoaa kahvia ja pullaa sekä keksejä ja tero ostaa Toyotan. BUHHAAHHAAHH !!!
Luottomyyjä hihittelee ja nauraa sekä vetää huulesta ja hönö ostaa vaggineen. BUHHAAHHAAHH !!!
Olipa katkeroituneen oloinen kommentti aloittajalta 🤨
Mikä siinä niin ahdistaa, jos muut ihmiset hankkii asioita oman mielensä mukaan, eivätkä kuten sinä haluaisit heidän tekevän?
Kontrollinhimo on joillain ihmisillä voimakas, mutta jos se alkaa hallita elämää haitallisesti niin siihen on kyllä apua saatavilla.
Vokkelopeelot ja skodaeinarit trollaa täällä jatkuvasti kun DGS hajosi ja turbo lensi pusikkoon ja rusakot juoksi karkuun.
Vähäinen veljemme tero ylitti jälleen itsensä.
Silti ihmiset ostivat Toyotan suomen ykköseksi, kakkoseksi, ja kolmanneksi elokuussa. Miten sinä onneton VW trolli tämän onnettoman tapahtuman selität?
No mut niinku no mut ku isi sano... niinku... etä volkari on hyvempi...