Toyotan suurin innovaatio.

Innovaatioiden innovaatio, maailman mullistanut keksintö oli ja on löytää asiakaskunta jota ei nopea ruostuminen, jatkuvat viat, hengenvaaralliset ajo-ominaisuudet, härkävankkuria huonompi mukavuus jne haittaa. Toyotan asiakaskunta on teroja joille voi syöttää mitä tahansa valheita ja ne uskovat ne.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ja jokainen epäonnistuminen ja varmasti ruostekin on patentoitu.

Äänestä
  • Maailman ykkönen, panikoituttaako?

    Äänestä

  • Ruostuminen takaa pohjois karjalan erikoismiehille leivän. Siellä osataan hitsata haperoon peltiin paikka. Ilman tojon myyntimenestystä siellä kuoltaisiin nälkään.

    Äänestä

Ei ne VW:n ongelmat mihinkään poistu, vaikka kuinka toyotaa haukut.

Äänestä
  • Taas teroa viedään kuin kuoriämpäriä.

    Äänestä

  • Luottomyyjä tarjoaa kahvia ja pullaa sekä keksejä ja tero ostaa Toyotan. BUHHAAHHAAHH !!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Luottomyyjä tarjoaa kahvia ja pullaa sekä keksejä ja tero ostaa Toyotan. BUHHAAHHAAHH !!!

    Luottomyyjä hihittelee ja nauraa sekä vetää huulesta ja hönö ostaa vaggineen. BUHHAAHHAAHH !!!

    Äänestä

Olipa katkeroituneen oloinen kommentti aloittajalta 🤨

Mikä siinä niin ahdistaa, jos muut ihmiset hankkii asioita oman mielensä mukaan, eivätkä kuten sinä haluaisit heidän tekevän?
Kontrollinhimo on joillain ihmisillä voimakas, mutta jos se alkaa hallita elämää haitallisesti niin siihen on kyllä apua saatavilla.

Äänestä
  • Vokkelopeelot ja skodaeinarit trollaa täällä jatkuvasti kun DGS hajosi ja turbo lensi pusikkoon ja rusakot juoksi karkuun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vokkelopeelot ja skodaeinarit trollaa täällä jatkuvasti kun DGS hajosi ja turbo lensi pusikkoon ja rusakot juoksi karkuun.

    Vähäinen veljemme tero ylitti jälleen itsensä.

    Äänestä

Silti ihmiset ostivat Toyotan suomen ykköseksi, kakkoseksi, ja kolmanneksi elokuussa. Miten sinä onneton VW trolli tämän onnettoman tapahtuman selität?

Äänestä
  • No mut niinku no mut ku isi sano... niinku... etä volkari on hyvempi...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Innovaatioiden innovaatio, maailman mullistanut keksintö oli ja on löytää asiakaskunta jota ei nopea ruostuminen, jatkuvat viat, hengenvaaralliset ajo-ominaisuudet, härkävankkuria huonompi mukavuus jne haittaa. Toyotan asiakaskunta on teroja joille voi syöttää mitä tahansa valheita ja ne uskovat ne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu