Täällä ollut muutamia varoituksia petollisista kaupoista, mm. Gigantti ja Foodora.
Kirjoitukset on poistettu, vaikka mikään sääntöjen kohta ei nappaa.
Miksi?
Poistettu eikä sääntöjen vastaisuutta
Anonyymi
3
339
Vastaukset
- Anonyymi
Nykyisin varmin keino selvittää kirjoituksen asiallisuus on ilmiantaa se. Jos poistuu, oli asiallinen. Jos ei, on asiaton.
- Anonyymi
Väärä palsta varmaankin syynä.
Noille kauppajutuille on oma kirjoitusosasto.- Anonyymi
Mikä sääntö sanoo jotain "väärästä palstasta"?
Lukekaa ylläpidon vastauksia, kun heiltä on vaadittu kirjoituksen poistoa "väärän palstan" takia. Niin ei ylläpidon mukaan voida tehdä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432997Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612931- 422357
- 311853
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721654- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771255- 361236
- 791070