suzuki gr 650

moiseen mieltynyt vaikken oo edes moisella ajanut.. kertokaakin tietäjät tekeekö moisella mitään? missä alkaa olla ajot ajettu 100000km?? Ajot olis lähinnä lyhyitä siirtymisiä kaks päällä.(ilman kiirettä) twini se olla pitää!!!
1309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jep! gr on aivan kiva pyörä ajella, itselläni on ollut moinen laite jo kolmevuotta ja kyllä se on toiminut ihan hyvin.lukuun ottamatta pientä lataus ongelmaa,mutta se on ihan mormaalia vanhoissa japseissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesa kirjoitti:

moiseen mieltynyt vaikken oo edes moisella ajanut.. kertokaakin tietäjät tekeekö moisella mitään? missä alkaa olla ajot ajettu 100000km?? Ajot olis lähinnä lyhyitä siirtymisiä kaks päällä.(ilman kiirettä) twini se olla pitää!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu