Pekka on talon kovin piereskelijä

Anonyymi

Ootteko muut huomannu ettei Pekka pidättele pieruja vaan on kuin kotonaan? Piristävää nähdä asukas noin vapautuneena ettei häpeä ääniään ja hajujaan.

5

204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Äklöttää äijät, jotka eivät osaa olla muita huomioonottavia.

      • Anonyymi

        Varsinkin tuo Pekka siinä on jotain niin vastenmielistä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Varsinkin tuo Pekka siinä on jotain niin vastenmielistä.

        Taas illalla tuo Pekka ,kuin se osaakin virnottaa niin inhottavasti.Katjaa hipelöi just sen verran ,että tämä neito luulee Pekan häntä rakastavan,Voi melkein sanoa ,että Katja on täys torvi Pekkaa kohti,tekis mieli huutaa että avaa silmäsi aikuinen nainen.


    • Anonyymi

      Pekka on kyllä outo just Sainio antoi siitä hyvän kuvauksen ja se pitää paikkansa ihan ihme sönköttäjä ,ei ota mitään selvää mitä se tahtoo sanoa suu vaihdossa hölisee omiaan. Nyt on hyvä kun ovat Katjan kanssa yhdessä häädössä,ehkä Katja huomaa ,että ei kannata roikkua tuommosessa pölvästissä.

      • Anonyymi

        Pierentä raikastaa ilman. Näin sanoi siivooja ja pierasi heti.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      146
      1888
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      280
      996
    3. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      848
    4. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      78
      807
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      739
    6. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      10
      692
    7. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      681
    8. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      48
      656
    9. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      58
      654
    10. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      43
      650
    Aihe