Vaimoni janoaa spermaa

Anonyymi

Olemme kinky pariskunta ja harrastaneet jo yli 10 vuotta kinkyilyä yhdessä. Viime aikoina vaimo on innostunut sperman mausta oikein kunnolla ja haluaa sitä jatkuvasti. Niinpä olemmekin päätyneet ns.kidutus toimintaan.. Vaimo pitää mua useamman päivän kiihottuneessa tilassa eri tavoin. Tiukoissa seksikkäissä asuissa pukeutuneena ja runkkaa munaani vähän väliä. Mutta niin etten tule.. 3-4 päivän päästä hän sitoo mut kiinni ja "lypsää" lasiin spermat. Ja nautiskelee tämän juoman.
4:n päivänä alkaa kyllä jo palleja jomottamaan.. Kysymys kuuluukin josko joku osaisi vastata.. Pystyykö tälleen kiusaamaan 7-8 päivää? Vai alkaako sperma valumaan väkisin pihalle..?? 4 päivää tuntuu olevan ihan max kun jomotus on palleissa aika tuskanen..

11

6911

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sperma on erittäin vitamiinipitoinen ja proteinia sisältävä ainesosa.

    • Anonyymi

      Tyttökaveri 36v, on ollut alusta-asti himokas imemään kertoi että saa itsekkin pieniä orgasmeja kun sperma lentää suuhun. Kerran oltiin illalla rannalla istuttiin viltillä vähän sivussa, tuli kolme nuorta poikaa kehumaan tyttökaveriani, sanoin pillua ette saa voi imeä vuorotellen Titta imi poikia kontallaan hyväilin koko ajan takaa pillusta se kostui niin että päällyhousut kastui. kahta imi kerran ja ensimmäistä kahdesti. Pojat lähti huutelematta pois, katselin ympärille Titta oli vielä kontallaan ja pyyhki puseroaan käskin laskea housut katseli ympärilleen ja olihan märkä huokaili olen huora voi jumaliste kun halutti antaa niille, pillu lotis ja Titta ulis ja vapisi laukesin sisäännosti housut nauroi saat nuolla kotona, kulki villatakki lantiolla nojasi ja sanoi ei ole ollut koskaan näin liukasta kävellä kohta huudan jos en saa.

      • Anonyymi

        Spedellä taas sekottaa buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spedellä taas sekottaa buaahaa

        Jaahas spede näyttää taas olen ihan pihalla. Mut anna sekottaa ei se ketään kiinnosta. Voit jättää ilmoittelusi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jaahas spede näyttää taas olen ihan pihalla. Mut anna sekottaa ei se ketään kiinnosta. Voit jättää ilmoittelusi.

        Sää mää ja bää mikä säälittävä pikku kyyläri


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sää mää ja bää mikä säälittävä pikku kyyläri

        Joo joo uskotaan uskotaan. Eihän se sun vika oikeesti oo. Isälläs vissiin lorahti kusta joukkon kun sua alulle pani.


    • Anonyymi

      Sulla urpolla jomota ku korvien välissä buaahaa

      • Anonyymi

        Sulla hölskyy siellä kusi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sulla hölskyy siellä kusi.

        Osui ja upposi kjäh kjäh 🤣😅


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Osui ja upposi kjäh kjäh 🤣😅

        Mahtuko tuo ennää kusen täyttämään päähäs


    • Anonyymi

      Mun vaimo haluu pilluun kaiken ,vaatii että ruiskitaan pilluun.

    Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2250
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      67
      861
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      825
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      22
      822
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      535
      756
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      80
      677
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      600
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe