Mahtaako löytyä

Anonyymi

Oisko mahdollista et täältä tuppukyläst löytys nuoria naisia jotka edes jollai lailla nuistuttaisi naisia muualla päin suomea. Tänne just muuttanut ja 20-35 ikäisistä yhteenkään tervepäiseen taikka junttimassasta erottuvaan en oo törmännyt. Ylimielisiä ja luulee olevansa eteenkin alle kolmikymppiset vähä jotai enemmän ku ovatkaan. "Kaupunki tyttöjä" just joo.... viitasaarella kyllä.

3

1011

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja kertokaa nyt kuka tai ketkä täällä on sellasia miehiä jotka osais hommaa ku toistakin.. asia äijiä tarttis. Paikallisessa baarissa muijat örveltää ja olevinaan hienooki porukkaa. Epäkohteliasta meininkiä ihan sivusta kuuntelin ku muita haukkuvat vaikka todella omassa ulkosessa olemuksessa mitään kehumista saatika puhetta kauneudesta ulkosesta eikä sisäsestä

    • Anonyymi

      Jatka vain niitä typeriä kyselyjäsi mitä milläkin paikkakunnalla olisi sinulle tarjolla luksusta kaupungin ja kelan tukiaisilla kun joudat lorvimaan kyläkunnalta toiselle.

    • Anonyymi

      Käy Kumpumäen yleisellä. Se kyllä tavata ja temput taitaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      274
      3487
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      132
      1880
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      300
      1629
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      79
      1470
    5. 78
      1451
    6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      53
      1166
    7. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1150
    8. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      68
      1029
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      1021
    10. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      1007
    Aihe