Eka kertani

~§~

Olin 15 kun tutustuin Elina-nimiseen tyttöön jonka kanssa ystävystyin tosi hyvin. Mä muistan kun ekan kerran menin niille ja ensimmäisenä mun katse kiinnitty mun ikäseen jätkään, Elinan broidiin, joka katto mua heti "ensikättellyssä" jotenkin salaperäsesti ja se sai mun jalat alta. Noh, aina kun Elina oli suihkussa tai teki jotain, esim. siivos, mä menin Eeron huoneeseen ja me juteltii, naurettiin ja joskus istuttii vaa vierekkäin hiljaa.

Yks kerta Elinan oli pakko mennä sen jätkälle yöks sillon kun mä jouduin olla niillä viikon koska mun mutsi ja faija oli lähtenyt lomailemaan. Tietysti ekana mä menin Eeron huoneeseen ja juteltiin ihan tavallisia. Yhtäkkiä Eero kietas käden mun ympärille ja kääns mun kasvot sen kasvoja päin. Eero suuteli mua pitkään ja himokkaasti. Mun oli pakko vastata sen suudelmiin koska se sai mut heti ihan kuumaks mikä oli mulle ensimmäinen kerta. Eero suuteli mua kaulasta ja avas mun paidan nappeja suudellen samal niiden alt paljastuvaa ihoo kiihkeenä. Eero asetti mut maakaamaan sen sängylle ja riisui mun rintsikat pois, hiero hellästi mun rintoja ja näykki niitä varovasti ettei muhun vaan sattus. Eero tuli puoliks makaamaan mun päälle ja mä väsäilin samalla eeron vyötä auki. Kun olin saanut eeron vyön auki, työnsin käden sen kuumalle ja kovalle kalulle ja liikuttelin kättä edestakas sen munalla. Menin alemmas samalla suudellen eeroa vatsalta. Riisuin eeron housut ja boxerit pois ja otin sen kalun suuhun. Samalla kun otin Eerolta suihin hieroin käsilläni hänen alavatsaa käyden niin kuumana etten sanoin olis voinut kuvata sitä tunnetta. Kun olin tarpeeks imenyt eeroa, eero veti mut sen päälleen ja suuteli mua, imi mun kaulaa ja avasi mun farkut, suuteli pilluani stringieni läpi monta kertaa ja sitten vasta riisui nekin pois. Eero kosketteli mun klittaa hellästi ja laittoi etusormen ja keskisormen yhteen, vei ne mun aukolle, ja työns se varovasti mun sisälle. Se liikutteli niit edestakas mun sisällä ja suljin silmät nautinnosta. Eero lopetti sormettamisen ja vei päänsä haaraväliini, suuteli sisäreittäni kieli mukana ja sitten kosteaa pilluani himokkaana. Eero tuli takas päälleni, liikutteli kättään säärtä pitkin reidelleni, nuoleskeli huuliani ja otti nopeasti yöpöydän laatikosta kortsun ja asetti sen kivikovalle kalulleen. Sitten Eero alkoi pikkuhiljaa asettamaan munaansa sisälleni niin, ettei minuun olisi sattunut. Hän työnsi sitä hitaasti aina vain syvemmälle ja syvemmälle kunnes hän rupesi tekemään edes-takas liikettä samalla suudellen kaulaani ja huuliani. Aluksi se teki kipeää mutta koska eero selvästi osasi olla hellä niin aloin nauttia. Eero koukisti toisen jalkani ja nai minua lisää. huone täyttyi pienestä ähkinnästä ja eero nappasi minut yhtäkkiä tiukasti syliinsä. Menin istumaan hänen syliinsä niin, että meidän kasvot kohtasivat toisensa ja samalla kun rakastelimme sylikkäin niin katsoimme toisiamme syvälle silmiin ja saatoin selvästi nähdä hänen silmistään kuinka hän nautti. Yhtäkkiä tunsin kuumien aaltojen kulkevan ympäri kroppaani ja tiesin että olin saamassa orgasmia. Sanoin eerolle joka tuli pois sisältäni, hieroi selkääni ja hengitti rintojani vasten ja supistin lantiotani liikuttaen sitä samalla. Voihkaisin aika kovaa ja Eeron vanhemmat saattoivat arvata mitä yläkerrassa tapahtui. Menimme makaamaan vierekkäin sängylle ja eero kääntyi minua päin,suuteli minua ja sanoi silloin rakastavansa mua.
Aamulla heräsimme alasti ja elina katsoi meitä suu auki. Se oli eka kertani, enkä osannut sillon odottaa että se tuntuisi niin hyvältä. Vieläkin oon Eeron kanssa yhdessä =)

1

14700

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eppis

      ..vähän tarkennat aina kaikkee, niin sun novellit tulee olee hyviä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      68
      888
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      793
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      64
      720
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      644
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      59
      548
    6. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      523
    7. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      29
      489
    8. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      46
      487
    9. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      24
      467
    10. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      31
      460
    Aihe