Ajattelin pitkästä aikaa lähteä käymään viikon reissulla Tallinnassa ja tuli mieleeni, että missähän baareissa ja hotelleissa Suomalaiset nykyään käyvät. Olisiko kenelläkään tietoa asiasta.
Suomalaiset
9
1087
Vastaukset
- Anonyymi
Suomalaisia on nykyään hyvin vähän Tallinnassa. Paikat ovat varmaan samoja kuin ennenkin. Helpompi väistellä 'poroja'.
- Anonyymi
Suomalaiset käyvät Uhvopupissa.
- Anonyymi
Suomalaiset käyvät ainoastaaan vallibaarissa
https://www.youtube.com/watch?v=Z7qePoirLnA&ab_channel=MárkKékesi - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomalaiset käyvät ainoastaaan vallibaarissa
https://www.youtube.com/watch?v=Z7qePoirLnA&ab_channel=MárkKékesiKannattaa perua Tallinnan matka, Tallinassa on eritäin vaaralista erityisesti öisin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kannattaa perua Tallinnan matka, Tallinassa on eritäin vaaralista erityisesti öisin
Ei kuitenkaan niin vaarallista kuin Helsingissä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kuitenkaan niin vaarallista kuin Helsingissä.
90 luvulla kännykukko mustamäellä oli kova iskupaikka, oi niitä aikoja, silloin olin nuori ja nätti nyt ainoastään nätti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
90 luvulla kännykukko mustamäellä oli kova iskupaikka, oi niitä aikoja, silloin olin nuori ja nätti nyt ainoastään nätti.
Jah, Kännu Kukk oli hyvä eikä Szolnok ollu myöskään huono.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jah, Kännu Kukk oli hyvä eikä Szolnok ollu myöskään huono.
Harmi kun sossi klubi suljettiin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578910IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116207Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78939Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666