Samsung VS. Nokia "simpukka"-mallit:

3779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

muutenkin (etenkin e-korealaisen Samsungin) koska niissä on liikkuvia osia ja kaikki missä on liikkuvia osia on myös kitkaa ja kaikkialla missä on kitkaa tapahtuu kulumista ja kaikkialla missä tapahtuu kulumista(etenkin e-korealaisen Samsungin simpukka puhelimissa) tapahtuu HAJOAMISTA!!!!!kännyt hajoo ja uus pitää hankkii.se maksaa. osta Suomalainen NOKIA niin saat rahoillesi vastinetta!!!!

Äänestä

katos ei oo varaa ostaa muuta ku halpiksia neitipuhelimia......

Äänestä
  • Nokiaa oikein vaivaa kun se ei osaa tehdä puhelimista "jämäkkä" kuorisia rakenteeltaan???.
    Ne jopa näyttävätkin paljon halpamaisemmilta,mitä Samsung-mallit ovat!.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nokia LOSER,Samsung WINNER. kirjoitti:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1023&idPhone1=978

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu