Mitä ihmeen juttua tää on ..Nettimotossa myydään Honda CBR 1100 XX Blackbirdejä ABS jarruilla.
Mulla itsellä on uutena käyttäjänä 2007 eli viimeinen malli ja siinä ei ohjekirjassa eikä netin manualissa puhuta hevon h.......ttiä ABS:stä.
Mistä tälläinen juttu tulee.
Toiseksi kysyisin asiantuntijoilta miksei netistä löydy ollenkaan Yoshimuran putkia kyseiseen laitteeseen, mutta tiedän ,että kyseisiä laitteita on Yoshimuran ja Akrapovitsin huiluilla. Haluaisin vaihtaa ja se on tietysti oma asiani....siltä varalta tää kun joku kuitenkin laittaa ettei kannata.
KIITOS KAIKILLE ASIALLISEN VASTAUKSEN ANTAJALLE.
ASB-jarrut
6
1138
Vastaukset 6
- Anonyymi
Noissahan on se LBS, eli etu- ja takajarrut yhdistetty. Jos on sekoilua sen suhteen?
- Anonyymi
Huh. Että Hondalla ei ollut vielä 2007 sitä, mikä minulla on jo 50-luvun IC:ssä... Kopioimisellehan ne japanin vehkeet perinteisesti perustuukin. Toiset ominaisuudet näköjään varastetaan vaan vähän myöhemmin.
- Anonyymi
ABS-jarru on eri asia kuin huonosti toimiva jarru 😉
Anonyymi kirjoitti:
ABS-jarru on eri asia kuin huonosti toimiva jarru 😉
Mitä tarkoitat huonosti toimivilla jarruilla...näitä Dualeita vai?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2492082
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601214- 211141
- 41756
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤231687Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa205632- 51485
- 38448
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42442