Hei!
Minulla pääsi tänään jäätävän suuri märkäpierukokonaisuus töissä. Olin juuri tullut ruokatauolta kiinalaisesta takaisin töihin, ja kun istahdin penkille niin aivastin ja minulla tuli jotain märkää housuun. Olin varma, että se mitä housuissani oli, olisi virtsaa. Mutta kun työhuoneessa alkoi haisemaan ripuli, piti minun lähteä tarkistamaan asia vessaan. Pöntöllä istuessani huomasin minun alushousuillani ison läjän kakkaa. Tämä saattaa kuullostaa hauskalta, mutta sitä se ei ollut. Kun sain siinä asiaa vähän hoidettua, ilmoitin pomolle huonosta olosta ja näin korona-aikana pääsin kotiin. En siis tajua mitä minä söin väärin, että sellaista tulee. Haluaisin kysyä, että onko muille käynyt ikinä vastaavasti?
Märät pierut
2
5110
Vastaukset 2
- Anonyymi
Kun olin kansakoulussa neljännellä luokalla, minulta tuli ripulikakka housuun. Menossa oli käsityötunti. Toiset alkoivat pidellä nenäänsä. Lopulta opettaja tuli ja kysyi: "Tulikos sinulle vahinko?" Sitten hän päästi minut kotiin. Matkalla tunsin voimakasta kakkahätää ja menin tien varteen, laskin housut alas ja kakin. Näin, että alushousuni olivat kakan peitossa. Kotona äiti päivitteli: "Vai tämmöistä!"
- Anonyymi
2000 luvun alussa diskoteekissa pieraisin tanssin pyörteissä. Hetken kuluttua olin yksinäni tanssilattialla. Huomasin että tiukkoihin discohousuihini oli saapunut vetelä kakka. Tätä ollaan aina jouluisin yhdessä muisteltu lämmöllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092290Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???25920- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha564823- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 60581