aseeton istuminen ei pelasta luontoa
aseellinen rynnäkkö sen sijaan pelastaa
aseellinen rynnäkkö sen sijaan pelastaa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kuinka luonnon suojelu liittyy tämän palstan agendaa?
Mene pois sinne ituhippi-palstalle.
Sinä se luonnon vastainen olet, niin siksi kuolisit.
Et kuitenkin kuole hyvin, joten sinua pitää ampua ensin.
Jokaisen tykiin ja jokaisen kuulan me rauhan merkki maalataan ja kaikki rauhan vastustajat ammutaan. J. Leskinen
vesitykkiä ja kyynelkaasua sekä pitkää gummipatukkaa tarjoilisin jos estetään liikennettä ja kehotuksella ei siirrytä. Sen jälkeen rikollisen toiminnan estämiseksi koppiin .
Senkus menet hakemaan aselupaa. Laita perusteeksi aseellinen rynnäkkö.
Väkivalta, väkivalta---- huonoin löytyy kasan alta. Ja kuten sanottiin niin luonto ja sen suojelu vaatii väkivaltaa. Australian suojelussakin suurin hyvä tehtäisiin atomipommilla.
Ylläpito miten tämä kirjoitus sopii "Harrastukset,-Aseet-Yleistä aseista" palstalle?
Keskustelun sääntöjen mukaan kirjoituksen on sovittava aihepiiriin eikä se saa olla väkivaltaan lietsovaa.
Jos mode on samaa porukkaa?
Ai jos? Heh!
Elokapinan johto on siis SKP:n johtoa. Suomen kommunisteilla on aina ollut vahvat itäkytkökset joten asia lie heille helposti järjestettävissä. Muistatte varmasti kun venäjä toimitti Ukrainaan humanistista apua valkoisiksi maalatuilla armeijan kuorma-autoilla. Oikean ihmisen soitto moskovaan ja johan sieltä tulee elokapinalle muutama autolasti humanitaarista apua.