Perjantaina veti kaasarin tukkoon, ajoin/talutin himaan. Lauantai aamuna ei kuitenkan enää käynnisty.. Kaasari ja ilmanputsari putsattu, tulppa katsottu yms.. Mikähän tässä on?
Speedfight 4 ei käynnisty
Anonyymi
2
869
Vastaukset
- Anonyymi
tuleeko kipinä ja polttoainetta.onko puristuksia.
- Anonyymi
mul samat ongelmat mu speedfight 2 mut se saa kipinää ja bensaa ja löytyy puristuksia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094083
- 783396
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?243089Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?673076- 622802
Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk202680"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m342679Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.822416Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim432400- 332275