Mopedi

Kertokaas Bulgarian matkailijat mahtaako olla mahdollista vuokrata SB:llä skootteria? Ja mikä on hinta? Onko Sunny Beachiltä mitään mahdollisuutta yleensäkään lähteä skootterilla huristelemaan?
4541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei siellä voi vuokrata mitään.

Äänestä

Pystyy vuokraamaan skootterin, mutta en hinnoista tiedä. Hotellialueella on portteja, mutta käsitin niin, että turistit kuitenkin pääsee menemään skootterilla tms niistä porteista.

Äänestä
  • ei se mikään keskitysleiri ole !

    Äänestä

No etpä tee mitään scooterilla Sb.lla. Jalkaisin pääset paikkan ku paikkaan, lisäks taxit, bussit vossikat. Niitä paria katua ei kannata scooterilla sahata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SanBa kirjoitti:

Kertokaas Bulgarian matkailijat mahtaako olla mahdollista vuokrata SB:llä skootteria? Ja mikä on hinta? Onko Sunny Beachiltä mitään mahdollisuutta yleensäkään lähteä skootterilla huristelemaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu