7v lapset kauppakeskuksessa

moro, mua ärsyttää ku 6-10-vuotiaat lapset kauppakeskuksessa tuijottaa mua ku niitten elämän ensimmäistä ruoka-annosta. ei mussa ole mitään niin erikoista. nojoo, on mulla venytetty septum-lävistys (1,6mm). perus nirvana paita, siniset perus pienesti revityt farkut missä on led zeppelin logo ja teksti missä lukee ”i hate your band” ja sitte conversen kengät missä on nirvanan logo ja siinä lukee ”engorgement”. mutta ei se nyt herranjumala voi niin outoa olla että pitää tuijottaa vittu 15 minuuttia niin syvälle sieluun että tekis mieli mätkästä turpaan saatana. Pliis opettakaa teidän lapsille että erilaisuus ei ole mikääk tuijottamisen arvoinen juttu.

3

260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kuka nyt ei tuijottais jos muija o iha jostai shellin vessasta karannee rota näköne

    • Anonyymi

      Ettet itse tuijottelis lapsia kun noin hyvin huomaat heidät?!

    • Anonyymi

      Minä taas en tuijottaisivat yhtään , sillä erinlaisuutta hakevat ihmiset hakevat omaa minuuttaan . Lapset katselevat kaikki ihmisiä se on osa lasten kehitystä nähdä uusia asioita . Ja eivät aina ole edes itse tietoisia että katselevat, eivätkä voisi edes ajatella nii;pienenä ettei katsella liian pitkään, mutta he oppivat kasvaessaan ihmisten kehon kielen ja näkevät silloin senkin tyypin joka tekee kaikkensa tullakseen nähdyksi, ja ymmärtävät ettei kannata katsella tyyppejä jotka erottuvat joukosta .
      Joten lapset on lapsia , sitä me ollaan kaikki oltu

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      111
      4389
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      80
      3564
    3. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3421
    4. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      84
      3415
    5. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      27
      3306
    6. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      90
      2974
    7. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2974
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      67
      2865
    9. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2810
    10. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2589
    Aihe