Katja itki yön sitä että kuinka on mahdollista että hän on häädössä kun talossa on muita häätöön sopivia. Hän ollut koko ajan niin neutri ja hyvä. Epäillysti Katja onollut anorektikko ja muutenkin henkisistä ongelmista kärsivä. Opiskelut ovat menneet täysin hukkaan kun on työtönkin. Vähintään 7 l viikossa juo cocacolaa ja suklaa addiktimyös. ULOS TALOSTA.
KATJA ULOS tänään
Anonyymi
872
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Minäkin toivon Katjan häätöä. Rasittavaa seurata tota itkupilliä viikosta toiseen. Pilasi eilen toistenkin illan märinällään. Onneksi Pekka ei eilen lopsauttanut korvaansa Katjan itkemiselle, vaan nautiskeli muiden kanssa karonkassa. Katja on sairaalloisesti ripustautunut Pekkaan. Jos Katja lähtisi tänään, muuttuisi dynamiikka talossa ja Pekastakin voisi tulla uusia piirteitä esiin.
Tai Katjasta, jos Pekka lähtisi. Katja on fiksu kaikissa ajattelua vaativissa tehtävissä ja toi BB-talo on hyvin erilainen ympäristö elellä. Kieltämättä huolestuttavaa toi Pekan perässä juokseminen ja kihnaaminen.
Luulee liikoja itsestään hän on oikea ihminen häätöön ja ulos talosta.
Koosteessa ei näe paljoakaan, mutta siinäkin liikaa valittanut häätöäänestyksen joutumisesta, todella tyhmää. Luulisi saavan töitäkin halutessaan, ei tarvitse voittorahoja.
Ei jaksa todellakaan tota Katjan rääkymistä. Uskon että suorinta tietä terapiaan tämän jälkeen. Miksi ylipäätään on päässyt BB?
Todellakin Katja ulos , kaveriksi voisi ottaa Sannin. Molemmat varmaan ihan mukavia ihmisiä ulkomaailmassa, mutta BB-talossa pitäisi olla hiukan räiskyvämpi ja puheliaampi. Paljon luppoaikaa, jolloin pitäisi itse keksiä jotain muuta tekemistä kuin siivousta. Katjan sairas takertuminen Pekkaan on myös kuvottavaa katsottavaa.
Pitääkö tämä henkilö itseään parempana kuin muita ,on vähän taukki kyllä.
Ei ole soveliasta vastata omiin teksteihin itselleen useita kertoja.