3 kovaa ääliötä, Melodi, Lasse ja Taavi

Melodi koko ajan jankuttaa samaa asiaa. Sanoi että pitää kysyä BB: ltä että kuinka monta kertas tulee yöllä lähetys bb telkkariin tehtävään liittyvää. Tollo mikä tollo. Kaikilla kuulostaa olevan pikavipit ulosotossa. Työttömiä ja siten tulleet toivorikkaina hakemaan 30.000e. Tämä raha kuuluu PEKALLE. Melodi katso peiliin.
4127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Melody ja Jassu on nii ärsyttäviä.Voisivat pudottaa painoa,mutta ne vaan syö,syö.Melody luule olevaan se BB pomo...komentele kaikkia.Oksettaa tämmönen käytös.

Äänestä

Pekka on viimmeinen kelle tuo pääpotti kuuluu,siellä on monta muuta älykkäämpää kilpailijaa, Ei kiusaajille Pekka on juuri ilkeä kaksinaamainen ja kiero kuin korkkiruuvi,aito Savolainen ei jaksa sen naamaa.

Äänestä

Tuossa voi olla voittajakolmikko!
Lasse, Taavi ja Melody 🥰
Unohtamatta Jasminea. Hänkin on hyvä ja tuonut viihdettä koko rahan edestä tähän kauteen. 👍🏼

Äänestä
  • Jasmin on kiusaaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Melodi koko ajan jankuttaa samaa asiaa. Sanoi että pitää kysyä BB: ltä että kuinka monta kertas tulee yöllä lähetys bb telkkariin tehtävään liittyvää. Tollo mikä tollo. Kaikilla kuulostaa olevan pikavipit ulosotossa. Työttömiä ja siten tulleet toivorikkaina hakemaan 30.000e. Tämä raha kuuluu PEKALLE. Melodi katso peiliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu