Kelly kana kotkottaa.

Nyt on pohjanoteeraus keskustelija ,voi hyvää päivää jättäsvät nuo joutavat lätinät pois Alma on niin teeskentelyä ja Kelly ,niin mitäänsanomaton .pistämpä töllön kiinni ja meen unten maille.
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kyllä todellakin oli taas komnentaattori valittu. Taisi itse lentää aikanaan VIP kaudella melko heti talosta. Muija ei edes minkään näköinen.

Äänestä

Varmasti suvakki alma taas valinnut mieleisensä vieraan. Alma on muutenkin niin ylimielinen minäminä persoona jonka aate paistaa kilometrien päähän. Yök!

Äänestä

Koskahan Sanna Ukkola tulee Alman vieraaksi? Todellakin nämä Alman yli-imelät juonnot ja korvasta, toiseen korvaan venytetyt hymyt on hieman pistäneet katsojan silmään ja korvaan. Koosteen aloitus kuuluu aina: "Rakkaat kyttääjät"
Kommentoimaan tuolleita Alma kiittelee aina vuolain sanakääntein, mennen, tullen.
"Ihanan, upean, mahtavaa, kun tulit ja olit täällä kanssamme" Kommentoijat myös vastaa yhtä maireasti. "Oli ihanan, upean, mahtavaa olla täällä, suuri kiitos kun sain olla" Vähempikin mielinkielin ohjelman juontaminen varmaan riittäisi ja näyttäisi luonnollisemmaltakin.

Äänestä
  • Sanoit naulan kantaan Alma yli-imelän makuinen juontaja VAIHTOON.

    Äänestä

  • Elina Kottonen häätölähetyksen juontajana, ei ole ollenkaan tälläinen teennäisen imelä.
    Elina on todella luonnollinen ja miellyttävä juontohommissaan. Kuten myös Vehviläinen.
    Alma Hätönen ja Tinni Wiksröm on molemmat sellaisia teennäisiä ylimakeilijoita.

    Äänestä

Kuuntelin alkua ja kun Kelly heti lähes eka lauseessa kertoi ihailevansa Nooraa, se oli siinä. Vaihdoin kanavaa.

Vähemmästäkin tajuaa mistä on kysymys. Valtee ja Seta alatyylisesti pönkittää omiaan voittoon.

Ei kannata heittää rahojaan tuohon formaattiin. Bluffi on jo silminnähtävää.

Äänestä

Valteen mielestä Noora on upee.

Äänestä
  • Ihan taviksen teinipissiksen näköinen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ihan taviksen teinipissiksen näköinen.

    Pienet ja harvat hampaat ja niitä tuntuu olevan suu täynnä, enemmän kuin muilla yleensä.

    Äänestä

Almallako harvat hampaat? Ei minun mielestä.

Äänestä
  • Eiköhän tarkoittanut selvästi Nooraa.😅

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt on pohjanoteeraus keskustelija ,voi hyvää päivää jättäsvät nuo joutavat lätinät pois Alma on niin teeskentelyä ja Kelly ,niin mitäänsanomaton .pistämpä töllön kiinni ja meen unten maille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu