Moi,
Osaako joku suositella hyvää tyyppiä, joka tyhjentäisi kuolinpesän asunnon ja tekisi loppusiivouksen? Millä hakusanoilla te etsisitte tai olette etsineet tällaista tekijää?
Muutto ja siivous
Anonyymi
5
109
Vastaukset
- Anonyymi
Oletteko löytäneet jotain pointtia näistä kyselyikäisten aloituksista?
- Anonyymi
ja ongelmasi on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ja ongelmasi on?
Ilmeisesti kaveri ihmettelee kyselijöiden ajatuksen juoksua. Tämäkin kysyi millä hakusanoilla olette hakeneet "kuolinpesien tyhjentämisiä."
Voisiko ajatella hakussnaksi "kuolinpesien tyhjentäminen"?
- Anonyymi
Ja missähän päin maailmaa tuo kuolinpesä sijaitsee? Tiedän yhden uzbekistanilaisen hemmon joka Suomessakin on asuntoja tyhjentänyt. Loppusiivouksesta en kyllä menisi takuuseen.
- Anonyymi
Hautaustoimiston kautta olen saanut suosituksia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4688432Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195800Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2544738Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli564589Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s624089Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603920SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1673722- 901688
- 931182
- 42847