Lasitehtävä ei ollut rehellinen. Panaisten lasit oli tummenetuilla teipeillä eikä silmiä näkynyt läpi eivätkä varmaan nähneet läpi. Sinisten puolen yksistä laseista puuttui tumma teippi ja siten näki läpi Aki ja Taavi. Siksi Aki melkein juoksi läpi radan. Muutoin ei niin hyvin olisi pystynyt kulkemaan rataa. Tämä on totuus. Kiero peli Virtaselta. Alman koosteessa torstai iltana näytettiin kuinka Akin silmät näkyi läpi ja varmasti hän näki kulkea esteettä. Taitaa bonsorit olla ajattelemattomia kuinka heidän rahoja käytetään. Minä taas en käytä rahojani näiden yrityksiin. Helppoa kuin mikäkin.
Punaisten lasit olivat tummennetut
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nyt on vahvat kahvit. Mitä ihmettä tää horina on? Jotain mielikuvitusköntsää?
Onko BB muuttunut isojen tyttöjen alastomuus kisaksi. Melodi on pitempään jo roikelehtinyt vaatetta hyi. Kai luulee olevan miss Suomi.
Uskokaa jo Vottaja on valittu tuotanto on petannut pelin ,älyttää vain ihmisiä äänestämään.katson mut en rahallisesti äänestä.
Jokos Taavi on rauhottunut. Vai kiusaako Lassea vielä. On kyllä mitään sanomaton mies. Aika lapsellinen 40
Tuossa olet oikeassa. Peli ei ollut rehellinen. Oli vain sinisten loikka kisa .
Ei ollut vilppiä, Virtanen sanoi. Kaikista laseista näkyi läpi, mutta niissä oli joku kieroutuma joka hämäsi tasapainoa. Jassun joukkuevalinnat olivat outoja. Sami ja Samir olivat kovia nimiä moneen tehtävään, mutta Anssi ja Pekka siellä vain meuhkasivat. Tosin on vaikea kuulla muiden ääntä näiden huutajien yli.