Trollejako

Anonyymi

Joku on nostanut musiikkialoituksia ja kannabis
En ole missään asunnossa koskaan kuulkut muiden musiikkia tai haistanut huumetta.

Siksi mietin että onko palsta trollien vallassa.

Rakit, kakarat, jalkapallo, trampoliinit, rakentaminen, kaikki koneet joita käytetään koska se meluaminen om mukavaa (

*tuskin monikaan kone säästää työtä, ensin pitää tehdä kone, se tuhoaa elämää, tappaa ihmisiä kum nostetaan kaivoksesta metallit lapsityöllä, jää saastunut juomavesi joka tappaa loput lapset, mutta ei suoraan vaan hitaasti.. välillisesti tapetaan ihnisiä kun kaivoksen sijasta voisi olla pelto jossa paikalliset kasvattavat ruokansa. Sen jälkeen kum metallit ja raaka-aineet nostettu tarvitaan tehdas.

Toista edellinen* muttamuuta kaivoksen tilalle tehdas:, tappaa tappaa tappaa. Tehtaan tilallavoisi olla metsää joka sitoo hiiltä, luo elämää, antaa elämää, hyvyyttä hyvinvointia.

Sitten alkaa rekkaralli. Tarvitaan teitä. Ihmisiä kuolee rekkarallim meteliin, paitsi ensin. rekat tehdäön tehtaissa. Toista * kaivokset. Toista *tehtaat.

Sen jälkeen terhakas mieheksi itseään kutsuva kaksijalkainen tuo rekalla metsäkoneen ja monesti esimkunnsn mies käyttää päiväm muutaman risun taltuttamiseen. Jonka yksi nainen 5 minuutissa pokasahalla sahaisi. Menee päivä kum kuorma autolls tuodaan moto tsi mikä lie. Plus 10 miestä, jotka tärkeänä seisoo ja tukee toimitusta henkisesti.

Seuraava päivä menee koneiden pois kuljettamiseen.

Toista tämä ruohonleikkuun, lumiauraamisen, rakentamisen, teiden tekemisen, ruoan viljemyn ym ym täysim elämälle tarpeettoman ylellisyyden suhteen kuten nurmikon.

Vielä 50 vuotta sitten tavallinen kansa ei tiennyt ilmaston kuumenemisen js elämän loppumisen olevan lähellä. Nyt tietää.

Silti kukaan ei muuta mitään. Miten ihmiset kehtaavat pitää nurmikkoa kum vousivat tehdä ruokaa nurmikon sijasta.

50 vuotya sitten usan sotilsskoneisto ja yliooistot tiesivöt mikä on edessä, vaikka kansa ei.

He tutkivat psykologisia tutkimuksia miten kiduttaa ihmistä ja miten hän toimii, miten hänet saa tappamaan jne, mkultra. Siis olisivat voineet esim valita elämän jatkumisen. He päättivät valita kaaoksen. Naisvihan. Digivalvonnan.)

Siis onko palsta palkkatrollien vallassa jotka haluavat kasvattaa naisvihaa, vääristää asioita

1

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin siis tutkivst miten ihmisistä tehdään brejvikejä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sinä näet

      kun katsot peiliin?
      Ikävä
      112
      1431
    2. Se helpottaisi oloa jos

      Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin
      Ikävä
      88
      1287
    3. Palsta kysely..

      Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott
      Sinkut
      134
      1028
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      964
    5. aivan mieletön ikävä

      paha olo 😥🫣 kaipaan sua 😔💔
      Ikävä
      39
      887
    6. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      71
      863
    7. Haluatko naimisiin kaivattusi kanssa?

      Alttarille astelette
      Ikävä
      97
      857
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      75
      836
    9. Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa

      Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.
      Ikävä
      53
      807
    10. Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun

      Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että
      Ikävä
      39
      764
    Aihe