Löysällä turha lähteä Pattayalle

Anonyymi

Pallomaha vei verenkierron munasta. Ei ole enää järkeä Pattayalle mennä kun ei pääse panee.

12

288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Naisten mieleen lörppömunat on ainakin kun ei tarvitse limaisen paskamaha-peräkammarinpojan alla maata kun ei sillä seiso.

    • Anonyymi

      On ne resupettereitä.. vai mitä onkopoika? Oma vähäsuolainen kuntoni ja solakka olemukseni johtuu kuntisalikortista ja pitkistä aamulenkeistä joista osa vedessä uimalla uiden. Lempi uimalajini on 20 minuutin cooper-pystykellunta noin 120cm syvässä vedessä niin että pää jää pinnalle. https://ibb.co/wLFdcCP

      By NymBaII, 60 vuotta hyvä kunto

      • Anonyymi

        Kiva koira tuossa kuvassa.


      • Anonyymi

        Mutta ei vaan seiso vaikka mitä tekisi


    • Anonyymi

      Tarkoitatko pallomaha lerppaa?

    • Kerran oli aimon kanssa ilmainen ja eroottinen tunnelma. Oli pitkään ollut sellainen tunne että pitää päästä purkamaan paineita. Neljään päivään ei ollut tullut edes pierua. Aimo taputti sitä ja sanoi että se on kivi kova. Jorvissa mittasivat vatsa paineiksi 4,2. Se oli todellakin kivi kova. Makasin steriilissä teltassa vatsa avanteen kanssa 3 kuukautta teholla. Perna oli pelkästään jalkapallon kokoinen. Maksoi yhteis kunnalle puoli miljoonaa europaateroa se reissu.

      Kun päästivät sitten sieltä koti hoitoon niin lääkäri sanoi vihaisesti että ei sitten enää yhtään tentun keittoa. Kotona Aimo oli laittanut oveen lapun tervis kotio ja tuvassa haisi tuore terve tuliais tenttu voimakkaana. Viikon päästä olin taas sairaalassa. Oli helppo avata vatsa uudelleen ku se oli jo revenny tikeistä.

    • Anonyymi

      Se hauska baarissa kuunnella kun naiset kommentoi läskimahojen kykyä panna. Tai siis kyvyttömyyttä.

      • Anonyymi

        Ei paljon ole puhetta Pattayan rikollisuudesta, mikä on outoa.
        Pattayalla kuolee turisteja vuosittain paljon. Siellä tehdään varkauksia myös paljon.
        Siellä huumataan ihmisiä myös paljon. Siellä liikkuu vaarallisia Jaba nappeja, joka on kaiketi Laosista tulevaa huumenappia, joka pistää aivot muusiksi. Sitä on syytä pelätä, välttää hämäräpaikoissa dokaamista. Luottokorttia ei tule käyttää, kohta sitä käyttää joku ulkopuolinen.
        Muista että matkavakuutus on ainoa oikea ratkaisu, tulehtuneen umpilisäkkeen tai sappikivien leikkaus voi maksaa lähes 15 000 euroa.
        Farangeja näkee joka päivä selällään kadulla, jos liikkuu paljon. Liikenneonnettomuuksia tapahtuu valtavasti.
        Jos kuukauteen kohdallesi ei osu jokin edellä mainituista, on syytä epäillä että olet noussut väärään koneeseen. Et ole Pattayalla


    • Anonyymi

      Yksi hullu tekee aloituksia enemmän kuin kymmenen viisasta ehtii vastata.

    • Anonyymi

      tukka lähtenyut jo päästä ja muna löysä.

      ei paljoa ole elämässä jäljellä

    • Anonyymi

      Tyhjätaskuna on turha lähteea Pattayalle. Pysy vaan Niuvassa kelan rahoilla.

    • Anonyymi

      Tuo "hällä-väliä" henki on tosiaan sulaa hulluutta!
      Ajetaan scootterilla ranta lipokkaissa, ilman kypärä , paidatta ja humalassa.
      Jompan Dongtan Beach'in dolfiini patsaan eteenkin tulee suomalaisia tuossa kunnossa. Kun kaatuu mopolla jälki on kamalaa... siinä menee varpaat, polvet, kädet ja pää.

      Kun näin Rayong'in uuden valtien alla pahan lava-auto taxin katollaan ja noin 10 matkustajaa nurmikolla pahassa kunnossa voin pahoin. Oli varmasti ajanut sataa jäljistä päätellen.
      Päätin silloin en matkusta noissa muuta kuin hitaassa vauhdissa, kuten Pattaya - Jomppa välillä. Sekin voi olla vaarallista pimeällä. Kuskit 80siä ja 60-kymppinen vaimo rahastajana. Ajavat 12-15t vuoroja ja autot heikossa hapessa.

      Kai se tarttuu se Thaimaalainen usko että "Budha varjelee!"

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      211
      4880
    2. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      22
      4013
    3. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      227
      3783
    4. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      134
      3072
    5. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      158
      3024
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      63
      2942
    7. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      16
      2631
    8. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      65
      2540
    9. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      85
      2325
    10. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      2145
    Aihe